Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Emotikony
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
a'mal
Mam pomysł dotyczący dopasowania określonych emotikon do tekstu. Chodzi mi dokładnie o ty by było możliwe podłożenie emoty do określonego wyrazu w tekście bez stosowania tagów (z nimi też). Najważniejsze by odbywało się w bardzo prosty sposób np. zaznaczenie kawałku tekstu i wybór emoty z dostępnej listy, które są zainstalowane. Rozwiać można by było tym samym problem pustych "linków" np. wyświetlenie napisu <radocha> zamiast oczekiwanej przez nadawcę emoty. To narazie wszystko czekam na komentarze. Jeśli jest to mozliwe do zrealizowania, nie tylko ja byłbym wdzięczny.rolleyes.gif
Olórin
Oczywiście że jest, wystarcz stworzyć odpowiedni emotset.
keeveek
ale kto by tego używał.. już sobie wyobrażam ogromne liczby obrazków zamiast tekstu :confused:
a'mal
Chodzi mi jedynie o własne ustawienia..bez rozsyłania tych obrazków po ludzuiach...niektórzy tak lubią...i rzeby to było od ręki...bez grzebania..smile.gif w sumie każdy moze troszkę czasu na to poświecić ale zależy mi na wygodnym stosowaniiu
riddle
Nie rozumiem zamierzenia… albo jest tak proste że jak pisze olorin - dorób sobie emotset z ("<radocha>"),"radocha.gif" etc…
a'mal
Chodzi mi jedynie by "to wszystko" odbywało się z poziomu okna rozmowy, bo śą zbyt częste problemy z dzałającym formatowaniem...hmmm...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.