Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Ja pisze,a oni nie dostaja...:/:/
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
wrona
to mnie juz meczy od dluzszego czasu...ja pisze do osob na mojej liscie kontaktow ktorzy sa dostepni,a oni po prostu nie dostaja moich wiadomosci...ja od nich dostaje,oni ode mnie nie...probowalem instalowac ponownie GG,ale nic to nie dalo.kolega polecil mi KONNEKTA,ale ciagle to samo sie dzieje...ale na nim pisze po jakims czasie"Wiadomość "hej" prawdopodobnie nie została dostarczona"...PROSZE O POMOC!!!!!z gory dziekuje WRONA
wrona
przeczytalem uwaznie chyba wszystkie posty z podanych przez Ciebie linkow...i z podanych w linkach linkow:)ale nic to nie dalo...wszystkie wymienione tam metody "zwalczenia"tego problemu juz mam za soba.mam 3 nr. GG na swoim kompie (2 moje,1 brata)i ostatnimi czasy na wszystkich tych numerach dzieje sie dokladnie to samo!!!!:/powiem wiecej...dzisiaj postanowilem sprobowac jeszcze raz.zarejestrowalem sie ponownie jako nowy uzytkownik GG - i co??NIC!!!pisalem na chwile z kumplem i za jakis czas on mi nie opisal na moje pytanie.dzwonie do niego i okazalo sie ze problem sie odnowil nawet na tym nowym numerze...co teraz??pomozcie mi,bo juz naprawde nie mam sily na to GG.....
daroc
Nie mogę się doszukać... oni blokują numer czy całe IP? Jeśli to drugie i masz sieć lokalną... to masz problem. tongue.gif
dulek000
Blokują na numer.

Takie problemy może też powodować po prostu marne łącze.
wrona
udało sie..chyba sie cos przepchalo i dziala wszystko...:)ale dalej nie iwem co to do konca bylo,bo po prostu z dnia na dzien zaczelo dzialac.nareszcie....pozdrawiam i dzieki za rady!!
WRO-na
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.