Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Baaaardzo długie łączenie z siecią gg...
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
anth
Witam, mam taki problem, (nie znalazlem juz istniejacego tematu na forum),

mianowicie moj konnekt po starcie bardzo długo łączy sie z siecią gg , nawet kilka minut. Jeśli jednak przerwe łączenie czyli zmienie status na 'niedostepny' i potem ponownie na 'dostepny/zaraz wracam', to połączy sie bez problemu od razu. Jesli bym jednak zresetował konnekta to znów sie bedzie długo łączyl no chyba ze zastosuje powyższą metode.

Nie jest to może bardzo uciązliwe a jednak troche mnie denerwuj ze musze zmieniac status na 'niedostepny' i zaraz potem na 'dostepny' zeby polączyc sie od razu a nie czekac na połacznie kilka minut.

Czy Ktoś wie jak sobie z tym poradzic???

Pozdrawiam.
Akira
Zmień serwer z którym się łączysz
Olórin
Aktualna lista serwerów
CODE
217.17.41.88
217.17.41.85
217.17.41.92
217.17.41.93
217.17.41.83
217.17.45.133
217.17.45.138
217.17.45.141
217.17.45.142
anth
niestety ale nie pomoglo, dalej sie dlugo laczy , no chyba ze sie zastosuje metode o ktorej pisalem
manieKMP
Miałem podobny problem, a rozwiązałem go w ten sposób:
-Weść do Ustawienia->GG i do okna "Serwery"
-Usunąłem wszystkie adresy serwerów, SSL wpisałem w wierszu nr. 2, a pierwszy wiersz zostawiłem pusty (czyli HUB).

Standardowo jest to tak:
SSL

Serwer
Serwer
Serwer itd.

Jak dalej się będzie odpalać wolno to przesuń oba pierwsze wiersze w dół i wpisz w pierwszy wiersz najczęściej używany adres serwera przez konnekta (musisz sobie włączać konnekta, sprawdzać do jakiego serwera konnekt się podłączył i wyłączać no i tak w kółko kilka razy - oczywiście musi być w pirwszym wierszu pusto by z HUBa konnekt brał informacje o adresach) albo zamień kolejność w oknie "Serwery", czyli na pierwsze miesca adresy serwerów (najlepiej według mnie te z końcówką trzycyfrową), a na koniec HUB (pusty wiersz) i SSL
didos
QUOTE(manieKMP @ 1.07.2006 - 18:40) *

Miałem podobny problem, a rozwiązałem go w ten sposób:
-Weść do Ustawienia->GG i do okna "Serwery"
-Usunąłem wszystkie adresy serwerów, SSL wpisałem w wierszu nr. 2, a pierwszy wiersz zostawiłem pusty (czyli HUB).

Standardowo jest to tak:
SSL




dokladnie tak , zmien laczenia na zwykly server a nie na SSL .
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.