Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: dodawanie zdjęć do fotosika z K
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
Akira
No właśnie znalazłem na stronie fotosik.pl takie cos do przeglądarek: http://fotosik.pl/zakladka.php. NIe można by było na tej podstawie zrobić wtyczke do Konnekta. Nie wydaję mi się to zbytnio trudne podstawowy protokół do wybrania grafiki z dysku przycisk "Wyślij" i tyle smile.gif . Chciałem sam coś wypocić, ale mi coś nie wyszło:(

Pozdrawiam
riddle
Ja jako alternatywę (wątpię, że ktoś zaraz siądzie i napisze… chyba że do Checky się da zrobić skrypt) zaproponuję Ci Imageshack.us i jego narzędzia integrujące z Windowsem. Klikasz prawym na obrazek i masz w menu kontekst. pozycję Send to ImageShack ;-) Podobnie jest rozszerzenie do firefoksa oraz okienkowy manadżer.
Olórin
QUOTE
Nie wydaję mi się to zbytnio trudne podstawowy protokół do wybrania grafiki z dysku przycisk "Wyślij" i tyle smile.gif

To prawie tak proste jak działanie systemu operacyjnego, nacisnąć przycisk na obudowie komputera i po chwili się włączy.
arct!c
Olórin podał doskonały przykład. Ze swojej strony mogę dodać: załatw sobie jakiegoś małego FTP, używaj ggimage + KTP. Mi to wystarcza w całości. Jedyny minus jaki widze, to to że zawsze do jakiegoś ktośka z listy musze wysłać grafikę i od razu na serwer wrzucić smile.gif
beosia
Dla firefoxa jest dostępne rozszerzenie integrujące go z fotosikiem
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.