Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zarządzanie skryptami
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > K.bot
miluti
Czy jest albo będzie opcja włączenia/wyłączenia skryptu z poziomu okna wiadomości?
macnow
Mozna takie coś zrobić, ale to indywidualne dla każdego skryptu.
W moim skrypcie TextFilter, mozna go właczać i wyłaczać.
Stan ustawien jest zapisywany do pliku smile.gif
miluti
A nie można by zrobić skryptu który umożliwiałby taką zabawę?(włączanie/wyłączanie innego skryptu lub zdefiniowanej grupy skryptów).
Najlepiej w formie interakcji z użytkownikiem i w ten sposób by tekst który by się pokazywał nie został zapisany w historii wiadomości...
nix
moze dam ze kazdy skrypt indywidualnie bedzie mozna wlaczyc/wylaczyc i przeladowac nie ruszajac innych... ale to jak mi sie za chce bo jak narazie to mi sie potwonie nie chce
miluti
To byłaby super sprawa, myślę że wtedy bez problemu można by zrobić skrypta o którym pisałem w tym wątku.
Wiesz o co chodzi... kontrola za pomocą jednego skryptu nad innymi, sprawdzanie funkcji i komend poszczególnych skryptów, całość w przystępnej formie z użyciem menu i opcji do wyboru...
To pomysł na nieźle rozbudowany skrypt, inne też trzeba by odpowiednio przygotować do współpracy, ale taki skrypcik byłby naprawdę dużym udogodnieniem dla mniej zaawansowanych użytkowników smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.