Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Czy ktoś pomoże?
Konnekt | Forum > Dodatki > Wasz Konnekt
faynie
Witam!
Ostatnio zmieniłem wygląd swojego pulpitu.
Wcześniej wyglądał tak:


Teraz wygląda tak:


No i teraz moje pytanie - jak dobrze skomponować kolory listy kontaktów, aby pasowały do niebieskiego paska (styl windows), i zielonej tapety. Najlepiej, jakby tło zlewało się z tapetą.

Liczę na odzew znających się na grafice smile.gif
TaO
zrób skrina w miejscu gdzie przeważnie jest K. i podstaw jako tło biggrin.gif
atol
a nie lepiej dać piałe tło i ustawić przezroczystośc?
faynie
Zrobiłem tak, jak doradził mi TaO, teraz ładnie to wygląda (Twój pomysł atol nie jest dobry, bo gdy dajemy przeźroczystość, to przezroczyste stają się równierz przyciski menu itp...).

Teraz tylko pozostaje kwestia tego, co mam zrobić z kolorami - jakie dać - bo ten niebieski chyba teraz nie pasuje do tego tła, prawda?

lhs
QUOTE(faynie @ 1.04.2006 - 13:19) *
[...] jak dobrze skomponować kolory listy kontaktów, aby pasowały do niebieskiego paska (styl windows), i zielonej tapety. [...]

To się albo czuje, albo się tego nie czuje. Nie ma jednoznacznej, obiektywnej odpowiedzi. Dla mnie, na przykład, ten niebieski pasek całkowicie nie pasuje do zielonej tapety, o czerwonych ikonach na pulpicie nie wspominając...
faynie
Póki co nie będę narazie niczego zmieniać.
Taka prośba - mógłby ktoś przyciemnić (uzyskanie ciemniejszego koloru czerwonego) mi ten obrazek:

zachowując przezroczyste tło (chciałbym umieścić te słoneczko jako status niedostępny) ?
alberht
może spróbuj tego: http://colorblender.com/ wink.gif
splesh
Wow, to naprawdę dobra strona.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.