Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [skrypt] Pytajnik
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > K.bot
longart
Postanowilem troche przerobic skrypt i zrobilem nowy, nazywa sie PYTAJNIK.. jest to wersja 0.1b i jak narazie ma jedna opcje:
- odpowiada automatycznie na zadawane pytania z osoba rozmawiajaca, np standardowo: "ej", bot odpowie "co?" itd. smile.gif

Jesli macie jakies propozycje to piszcie... postaram sie troche pokombinowac i poprzerabiac... skrpyt znajduje sie w katalogu smile.gif
pozdro wink.gif
Flind
a nie uwazasz ze to juz jest wymyslanie na siłe. zreszta chyba zrobienei tego to jesst sekund piec bo wystarczy chopdzby w talk.lua pozmieniac wyrazy.
case
nom, ja sam przerobilem sobie talk.lua do wlasnych potrzeb, dodajac nowe slowa i odpowiedzi, ale chyba nie ma sensu tego publikowac :wink:
Przemek
Nie jest źle przecież każdy może się pochwalić czymś co zrobił prawda?
case
zauwazylem, ze w czasie rozmowy, informacje zawarte w:
KInform(cntID, "coś tam")
wyswietlane sa w okienku rozmowy jako przydatne komunikaty, informujace o poczynaniach kBot'a [np: kBot odpowiedzial: czesc], jesli jednak dostaje nowa wiadomosc, od osoby, z ktora nie prowadze aktualnie rozmowy [czyt: nie mam otwartego okna rozmowy], to po kliknieciu na ikonke wiadomosci [zakladajac oczywiscie, ze osoba ta wyslala jakies slowo, na ktore reaguje ktorys z moich skryptow], informacja z KInform(cntID, "coś tam") nie jest juz uwzgledniona w okienku [kBot mimo to wykonuje polecenie].
da sie jakos poprawic, zeby komunikaty te pojawialy sie rowniez w wypadku otwierania okna z oczekujacymi wiadomosciami, a nie tylko podczas prowadzenia rozmowy? pomoze to glownie w przypadku talk.lua [ktory u mnie jest juz niezle rozrosniety :wink:], gdyz trudno spamietac wszystkie jego odpowiedzi, a informacja wszystko rozwiaze smile.gif

z gory dzieki za info.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.