Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kStatus Log - propozycja
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
yozz84
czy wtyczka kStatusLog jest jeszcze ulepszana? czy ktoś sie tym zajmuje?

mam taką propozycje:

w związku z tym ze konnektowi od początku przybyło dużo nowych opcji szczególnie chodzi mi o nowym znaczeniu kontaktów (sprawdzanie rozkładów jazdy, pogody, programów tv itp rzeczy) wtyczka która loguje/zapisuje statusy (w tym wypadku kStatusLog) zapisuje wszystko po kolei jak leci... jak mozna zauwazyc lista staje sie nieczytelna poniewaz wiekszość wpisów zajmują włąsnie te nowe kontakty które są dosć często aktualizowane...

przydała by sie wiec opcja dodawania, z listy naszych kontaktów, numerów na osobną liste z której to numery nie bedą brane pod uwage przy zapisywaniu do powyższej wtyczki stanó opisowych... coś takiego funkcjonuje np. w gg... rozumiem ze konnekt to nie gg ale jesli cos juz dobrze działa to czemu tego nie zastosowac... sam przesiadłem sie z gg na konnekta i mysle ze juz na tym zostane smile.gif ale jest pare rzeczy jak ta powyzej które mozna by było poprawic biggrin.gif..

zapraszam do rozmowy i rozwijania dyskusji na ten temat smile.gif
pozdrawiam
Aule
Przecież w opcjach kontaktów można wyłączyć logowanie do okna...
yozz84
niestety przeszukałem wszystkie zakładki i nie widze nic takiego... w opcjach kontaktów owszem jest okno do wtyczki ale nie ma tam zadnej opcji a jedynie ramka w której nic nie ma... po za tym ma ona moze ze 5 pikselów wyskokosci....

.misiek
Ta wersja działa u mnie bez zarzutów:

QUOTE(Aule @ 25.11.2005 - 23:48) *

Nowa wersja, poprawiona przez UNK'a. Wpisy kSL'a nie powinny już psuć logów.
Aule
Chyba za mały stopień zaawansowania masz ustawiony.
yozz84
poziom zaawansowania mam od początku na maxa czyli PRO...

co do wersji to jaka jest najnowsza? mozna prosic o linka do niej?
z góry dziekuje smile.gif

------------------ po dłuższej chwili : -------------------------------------------
oki znalazłem juz nową wersję... ale w dalczym ciągu nie mam tych opcji...
rozumiem ze powinny być tutaj tak? :

.misiek
QUOTE(Aule @ 2.04.2006 - 22:34) *

Chyba za mały stopień zaawansowania masz ustawiony.


Stopień zaawansowania nie ma tutaj znaczenia, aż sprawdziłem to tongue.gif

@yozz84,a ta wersja którą Ci podałem też nie działa ?!
Spróbuj na czystym profilu może...

btw, tylko na kontaktach checky tak masz?
yozz84
mam tak na wszystkich kontaktach... wersje mam najnowsza (tzn. plik ksl.dll, wazy 76,0 KB)... wziąłem go z strony z której był cytat który podałeś kilka postów wyżej...

ps. jak sprawdzic na czystym profilu aby ten który juz mam mi sie nie sknocił ?
yozz84
sprawdziłem wtyczke na nowym profilu i rzeczywiście widac opcje... pytanie tylko jak przywrócic odpowiedni widok na moim starym profilu gdzie mam juz wszystko poustawiane? ma ktoś jakis pomysł ?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.