Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Import kontaktów z Tlena
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Arlathan
Czy bylaby mozliwosc jakas, aby Konnekt potrafił importować kontakty z tlena? Tlen ma tą specyfikę, że nie potrafi im/ex-portować kontaktow w standardzie jaki obsluguje wieskoszosc komunikatorow.. O ile kiedy jest na liście kontaktow kilkanascie pozycji jest to wykonalne.. ale kilkadziesiat-sto.. jest juz żmudniejsze..

jest jakaś szansa aby Konnekt potrafil zimportowac liste kontaktow z Tlena?
chce namowic kumpla na jedynie słusznego komunikatora (Konnekta), ale powstrzymuje go przepisywanie ponad stu kontaktow... penie nie tylko jemu by się ta opcja przydała..
dedec
Peffnie jak powstanie wtyczka ktora bedze obsugiwac tlen.pl to bedze mozna exportowac i importowac liste a teraz po co komus to ?
SandmmaN
QUOTE(dedec)
Peffnie jak powstanie wtyczka ktora bedze obsugiwac tlen.pl to bedze mozna exportowac i importowac liste a teraz po co komus to ?

Rozumiem ze nie wiesz iz Tlena mozna uzywac rowniez do obslugi sieci gg. Teraz jak to juz wiesz to chyba jasno widac do czego taki Import moglby sluzyc... (?) wink.gif
dedec
Mi chodzi ze im/ex-portować kontaktow bedze dopiero z tlena kiedy powstanie wtyczka do konekta osbugujaca tlen.pl
dedec
Mi się wydajje ze teraz by była mało przydatna...
Ludwik
Tlen jest normalnym komunikatorem obsługującym sieć gadu-gadu. W podobnym stopniu co orginalny klient. Z jakiego więc powodu miała by być mniej przydatna niż do importowania z gadu-gadu?
A tlen nie ma możliwości exportu do formatu gg (czy chociaż na gg serwer!)?
Arlathan
problem w tym ze nie ma, tylko import, ktorego sa dwie mozliwosci, importuj z profilu (nie działa) i opcja [doslownie]: poszukaj sam pliku z kontaktami, wowczas przedzierasz sie przez katalogi documents and settings i tak dalej, profile i inne brzydactwa w poszukiwaniu niestandardowego pliku z kontaktami. sprawdzalem, to tez nie dziala, to jesli chodzi o import.. ale o exporcie nic nie slyszalem

panowie od Tlena, bardzo widze sobie do serca wzieli lekcje z polskiego o indywidualiźmie, i poszli własną drogą... wg nich jedynie słuszną.. sad.gif niestety nie standardowa.. i w zaden sposob nie ulatwili nowym/bylym uzytkownikom ich komunikatora przenoszenia swoich kontaktow..
jesli jest ktos bystrzejszy i potrafilby stworzyc taki import z tlena na pewno by nie zaszkodzilo reputacji Konnekowi, a tylko dodało mu nowa właściwośc, której jeszcze chyba nie ma zaden komunikator smile.gif
Sahasrara
QUOTE(dedec)
Mi chodzi ze im/ex-portować kontaktow bedze dopiero z tlena kiedy powstanie wtyczka do konekta osbugujaca tlen.pl


Z tego co wiem taka wtyczka nigdy nie powstanie - chyba panowie od Tlena po prostu nie wyrazili zgody.
dedec
Czemu ?? nie wyrazili zgody ??
I co nigdy nie bedze wtyczki ??
Flind
a co to ma wspolnego??? a mylisz ze sms-expres zgadza sie by była wtyczka gg.dll w konekcie. cos mi sie zdaje ze nie tongue.gif

Zreszta wszyscy czekaja na jabbera a od niego do tlena to zu chwileczka
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.