Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z kontem przez "/restart"
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
mlody87
Zainstalowałem sobie Kbota i kliknąłem na restartuj. Zapętliło mi się to więc odinstalowałem Konnekta i zainstalowałem jeszcze raz, teraz Konnekt działa, tyle że już nie mogę się zalogować do sieci gg (nawet przez gg3d). Czy to możliwe żeby winą tego było polecenie "/restart"? Bo na moim zapasowym nr mogę się zalogować normalnie przez konnekta :? . Czy ktoś wie może jak to naprawić?
dedec
Miałem identyczna sytuacjie co chwile mi się resetował k, ale ja wylonczylem wtyczke kBot i wlonczylem na nowo k i wszytko bylo ok potem spowrotem wlonczylem kBota i jest ok...
Ludwik
Problem z /restart był już zgłaszany wielokrotnie. Ale chyba jeszcze nikomu nie spowodował podobnego problemu. Ktoś napisał, że musiał po tym "zrestartować wtyczkę" (??).
Spróbuj może ząłożyć drugi profil z tym samym numerkiem - kiedyś były doniesienia o tymczasowym blokowaniu numerków przez serwery gg (które miało podobno znikać po połączeniu przez orginalnego klienta).
Update: [jak to pisałem nie widziałem jeszcze postu powyżej. Przepraszam za powtórzenia]
miluti
Miałem podobną sytuację z blokowaniem konta GG, wtedy też miałem problem z połączeniem ale nie pamiętam co było tego powodem. Próbowałem zalogować się na to konto używając oryginalnego GG ale też nie pomogło. Dopiero po kilku godzinach wszystko wróciło do normy smile.gif

PS. Ja częściej mam problemy z wyłączeniem kBota, krytyczny wyjątek...
dedec
QUOTE(miluti)
Miałem podobną sytuację z blokowaniem konta GG, wtedy też miałem problem z połączeniem ale nie pamiętam co było tego powodem. Próbowałem zalogować się na to konto używając oryginalnego GG ale też nie pomogło. Dopiero po kilku godzinach wszystko wróciło do normy  smile.gif

PS. Ja częściej mam problemy z wyłączeniem kBota, krytyczny wyjątek...


Tez to miałem i musilem poczekac... i na nastepny dzien jush sie dało o co chodzi z tym ??
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.