Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: zagajKa ?
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
Lisuu
Zastanawiałem się ostatnio nad tym, czy można stworzyć wtyczke związaną z oknem rozmowy.

Na czym by polegała ?

Otóż dodawało by się w Ustawieniach pare zwrotów np. Cześć czy coś w tym stylu i przypisywało pod dany skrót klawiszowy np. "CTRL + SHIFT + 1".
Działało by to na zasadzie Zagajek ze Spika/WPKontaktu

Jeśli by się dało to można pomyśleć nad np. "Siema {display}. Jak leci ?"

Abraxas
kAlias służy do czegoś w tym stylu
Andrzej1307
Abraxas, ale tu chodzi o nowa wtyczke. kAlias nie oferuje w pelni tego czego chce Lisuu. Ja tez chcialbym taka wtyczke smile.gif

+1
Olórin
http://www.microsoft.com/globaldev/tools/msklc.mspx + Enter :] Do danej kombinacji można przypisać nie tylko literkę, ale i całą frazę wink.gif
arct!c
Ja używam w pewnym stopniu korektora (od dziwo jedna z wersji działa i nie grysie sie wink.gif), do skrótów typu: z/w - zaraz wracam; cze - cześć; wszystko na tak zwane - 'swoje potrzeby' smile.gif
jareq
QUOTE
od dziwo jedna z wersji działa i nie grysie sie


Zgadza się u mnie jedna z najstarszych wersji od samego początku działa wyśmienicie i nie mam z nią najmniejszych problemów smile.gif

Nowej wtyczki chyba nie ma sensu robić - lepiej było by popracować nad korektorem wzbogacając go o skróty klawiszowe o których mówi Lisuu
keeveek
tylko kto się podejmie naprawy korektora.. może DoX który obiecywał zająć się pisaniem wtyczek tongue.gif
raben
Własnie kto naprawi Korektora ? bo ta wtyczka w ogóle nie dziala sad.gif

Czytaj riddle dokładniej, poprawiłem swój błąd 10 sek przed Tobą. Odświeżanie nie boli -> F5
Lisuu
Co do Zagajki, to chodziło mi żeby można to było wybierać w Menu Kontekstowym w Oknie Rozmowy. Tak jak to jest w SPIKu. A w Ustawieniach, edytować pod jakim skrótem klawiszowym, ma być dana zagajka smile.gif
zhvir
po pierwsze korektor działa, tylko trzeba poszukać na forum jak to zrobić...
po drugie gdzieś mi się obiło o... oczy wink.gif że jeden z wtyczkopisarzy ma zamiar w przyszłości popełnić coś w typie proponowanej tu zagajKi

Lisuu
QUOTE
po drugie gdzieś mi się obiło o... oczy wink.gif że jeden z wtyczkopisarzy ma zamiar w przyszłości popełnić coś w typie proponowanej tu zagajKi


No to czekamy z niecierpliwością. Nie wiem jednak co ma koreKtor do zagajKi. W koreKtorze nie masz skrótów klawiszowych, tylko wpisujesz np. ty a poprawia w locie na Ty.
arct!c
Wpisujesz "x1" poprawia na "cześć misiu jaki ładny dzisjaj dzień nieprawdaż?"
Wpisujesz "x2" poprawia na "Cześć! Co u ciebie słychać?"
...
...
...

A więc jak widzisz to do czego będzie ci służyć korektor zależy od ciebie wink.gif Może poprawiać błędy, zwroty grzecznościowe, rozwijać skróty 'zw' > 'zaraz wracam' and more...more...
Andrzej1307
niestety mi korektor nie dziala i nie moge sie cieszyc tym luksusem;]
keeveek
wersja 0.3.2beta u mnie śmiga bez problemów, wypróbuj właśnie ją.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.