Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Automatyczne dodawanie kontaktow z poza listy......
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
undying
No wlasnie , da sie to jakos wylaczyc ? Bo wkurza mnie jak ktos z poza listy do mnie wypisuje i pomimo ze nie chce mi sie z nim gadac to on pozostaje na mojej liscie kontaktow.... Przegladalem troche forum ale nie znalazlem watku z tym problemem.......Chodzi o to czy da sie wylaczyc autododawanie kontaktu z poza listy na liste gg.........
SandmmaN
1) Przy nastepnym uruchomieniu K, kontakt poprzednio automatycznie dodany zniknie z Towjej listy.
2) Jak nie chcesz gadac z ludzmi z poza listy to odznacz sobie opcje:
"Przyjmuj wiadomosci od osob spoza listy" (Interfejs>Wiadomosci>Spoza listy)

Gdybys mial opcje umozliwiajaca "nie dodawanie automatyczne do listy", nic by to w sumie nie zmienilo - kontakt w ten sposob dodany nie widzi i tak Twojego statusu (jezeli masz status widoczny dla ludzi tylko z listy) a i tak bys dostawal od niego wiadomosci...
Takie jest przynajmniej moje zdanie i nie widze potrzeby dodawania takiej opcji, ale jezeli nie wymagalo by to duzo roboty to moznaby zrobic, tylko zeby potem K nie zamienil sie w Komunikator z mnogoscia funkcji ktore nic na dobra sprawe w funkcjonalnosci nie zmieniaja... :?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.