Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: błąd podczas zamykania Konnekta
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > Błędy krytyczne
voytekk1
Witam

Od dłuższego czasu wyskakuje mi krytyk, cały log zamieszczam w załączniku, występuje zawsze podczas wyłączania Konnekta, bardzo żadko ale jednak nieraz się zdarza że podczas włączania też (ale wtedy zmieniam zgodność systemową i jest oki). Próbowałem naistalować (bo wole nie prze/od-instalowywać), wyłączałem niektóre wtyczki, pobierałem aktualizacje (nieraz podczas aktualizowania się wysypie, nie krytyk ale sie zablokuje w jednym miejscu). Poradźćcie co mam zrobić smile.gif
Sija
szkoda, ze nie probowales wylaczyc/zaktualizowac wtyczki kStatusLog ktora powoduje blad (co widac w komunikacie bledu)...
voytekk1
Pomogło jak wyłączyłem, ale co mam zrobić aby ta wtyczka była aktywna a konnekt chodził normalnie? Zgrałem ze strony z wtyczkami najnowszą wersje kStatusLog, podmieniłem ale nadal to samo występuje niestety. Jak moge to naprawić ponieważ wtyczka ta często mi się przydaje smile.gif
Aule
Sprawdź w wątku o kSL'u, nie wiem w czym błąd w kSLu, bo sam go nie używam, ale może UNK coś poprawił.
voytekk1
jeden wątek znalazłem o kslu http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=4630 ale nie ma w nim żadnej odpowiedzi, a problem jest dokładnie ten sam czyli nie jestem sam biggrin.gif jak ktoś ma jakieś pomysły jeszcze to prosze o pomoc smile.gif

znalazłem temat o kslu, ale ostatni link na stronie nie działa niestety, na szczęście ten z poprzedniej strony działa, po jego wgraniu póki co konnekt działa oki, zobacze jeszcze później, thx wszystkim za info :]

ps. powinna być ta wersja ksl.dll w downloadzie
voytekk1
niestety dzisiaj sprawdzałem i błąd ten nadal występuje. Jest jakieś rozwiązanie tego problemu poza wyłączeniem ksl-a?
Aule
Podaj logi z nowej wersji.
voytekk1
już się robi smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.