Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: LUA - Pytanie dot. alert() i setInfo()
Konnekt | Forum > Developerzy > Tworzenie dodatków
joshua
Mam pare problemów z funkcjami LUA.
WAŻNE: Chciałbym się dowiedzieć, czy Konnekt udostępnia opcję "klikalnego" linku w powiadomieniu alert() lub setInfo(). A może da się coś takiego zrobić w inny sposób?

-----------------------------
Drugi problem dotyczy tworzenia plików LUA przez sam skrypt - czy skrypt np. po wykonaniu akcji może sam sie skasować i zastąpić nowym? Jestem na dobrej drodze, aby stworzyć skrypt LUA, który potrafił by sprawdzić, czy na serwerze jest świeższa wersja pliku(np. bramki czy wtyczki) i automatycznie ściągnąć świeższą wersję.

Choć wiem, że w tej chwili wydaje się to mało potrzebne(w końcu jest kUpdate do aktualizacji), ale nigdy nic nie wiadomo(a już mam pewne plany - trzeba tylko poprawić parę rzeczy). A i jeszcze jedno pytanie(mniej ważne): czy po przez skrypt LUA można zapamiętywać sesję?
Olórin
Tylko po co robić osobne update, kiedy to istniejące spisuje się całkiem nieźle?
joshua
przecież napisałem:
QUOTE
że w tej chwili wydaje się to mało potrzebne(w końcu jest kUpdate do aktualizacji)

ale wydaje mi się, że może się to przydać w innych sytuacjach. poza tym warto się rozwijać, i tworzyć coś nowego na nowe sposoby wink.gif
nigdy nic nie wiadomo, może jednak komuś to pomoże wink.gif
arct!c
Tutaj akurat zgodzę się z Olórin - tyle jest innych rzeczy do zrobienia/poprawienia a ty zabierasz się za coś co wg. jest zrobione dobrze i daje sobie świetnie rade z updejtowaniem K.
joshua
kurcze! nie mówię tutaj o poprawie kUpdate, tylko o możliwościach jakie daje LUA. nie chcę tworzyć nowego kUpdate tylko chcę, aby ktoś mi odpowiedział na w miarę jasno(chyba) postawione pytanie.

QUOTE
tyle jest innych rzeczy do zrobienia/poprawienia

z chęcią bym poprawił pare wtyczek, ale niestety nie wiem jak się do tego zabrać. poza tym chciałbym na razie spróbować wykorzystać te pokłady LUA jakie się znajdują w konnekcie.

----------------
ok, pytanie dot. sesji nieaktualne. ale nadal nie wiem jak rozwiązać pierwszy problem :/
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.