Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: K. zjadł nick ~~
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
NerII
HI,

Co tu pisać jak w temacie patrzcie na sS

ostatnie okno jest z wyszukiwarki...

Jak dla mnie to w K lipna jest ta zakladka "Podsumowanie" imo w tlenie jest to chyba lepiej:
http://img130.imageshack.us/my.php?image=info2bh.jpg

A skoro mówimy o tlenie to 100 razy lepiej wygląda i więcej funkcjonalna jest historia w tlenie niż w K. Patrzcie na to cudo smile.gif:
http://img130.imageshack.us/my.php?image=hista9by.jpg


Nie dość, że nic do załącznika nie idzie dodać to jeszcze tylko jeden tak IMG może być sleep.gif
dulek000
lol, K uznał tego nicka za tag HTML. ;D
arct!c
NerII nie pozostaje nic innego jak przesiąść się na Tlena wink.gif
daroc
Swoją drogą mi również nie podoba się sposób przedstawiania historii rozmów. Brak możliwości przeglądania rozmów chronologicznie (bez podziału na kontakty) i dziwne, skomplikowane wyszukiwanie to dla mnie główne wady Konnekta.
NerII
QUOTE(arct!c @ 10.04.2006 - 19:13) *

NerII nie pozostaje nic innego jak przesiąść się na Tlena wink.gif

heh, moze kiedyś, narazie zostane przy k smile.gif, ale to nie zmienia faktu, że konnektowa historia jest lipna...

// http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=4421
Olórin
Ale jest przeszukiwanie z użyciem regexpów :]
pielgrzym
QUOTE(daroc @ 10.04.2006 - 19:37) *

Swoją drogą mi również nie podoba się sposób przedstawiania historii rozmów. Brak możliwości przeglądania rozmów chronologicznie (bez podziału na kontakty)


Głowy nie dam, ale to by się chyba dało zrobić za pomocą odpowiedniego wyrażenia regularnego w wyszukiwarce? Nie zrażaj się do szukajki - po 20 minutach eksperymentowania można sobie wypracować efektywny sposób szukania smile.gif

Dla mnie z kolei moduł historii w Konnekcie to wzór dla wszystkich innych IM. Kto siedział dłużej na Mirandzie ten doceni nawet historie z GG, ale to inna sprawa laugh.gif to, że można używać wyrażeń regularnych i np. wyszukiwać same linki w rozmowach z danym kontaktem (dodatkowo uzupełniając je o kontekst, bo można ustawić, żeby pokazywało x linijek przed i x linijek po wyniku, czyni to fenomenalnym narzędziem). Dla mnie archiwum rozmów zawsze stanowiło pewne przedłużenie bookmarków i do tej części K nigdy zastrzerzeń nie miałem smile.gif w ogóle FAQ możnaby uzupełnić takimi tutorialami o tym jak daną funkcje wykorzystywać w praktyce np. mały tutorial efektywnego wyszukiwania w historii, czy najwygodnieszych skrótów klawiszowych (to drugie naciągane lekko laugh.gif) smile.gif
KoSiarzPL
Mi archiwum też zupełnie nie odpowiada. Napiszcie więc ten faq by można było tego jakoś "normalnie" używać.
daroc
Osobiście chętnie bym coś takiego przeczytał, bo obecnie muszę się natrudzić, żeby znaleźć rozmowę która zawiera "słowo1 AND słowo2", a nie "słowo1 OR słowo2"... huh.gif
Abraxas
Mnie najbardziej denerwuje że w archiwum nie można wyświetlić wszystkich rozmów na raz chrnologicznie a jedynie pojedynczego użytkownika.
pielgrzym
Dajesz szukaj, zaznaczasz 'znajdź wszystkie' oraz 'wyrażenie regularne' - dajesz wyświetlaj jako 'całe wątki', a w polu szukania dajesz spację. Jedyna wada, że nie działa wyszukiwanie w jednym folderze w ten sposób (to znaczy że tu będą rozmowy, pliki, statusy i co tam sobie jeszcze logujesz). Dodatkowo, można sobie zakres czasu ustawić smile.gif u mnie działa ph34r.gif

Da się jakoś zmusić okienko historii, żeby się na cały ekran od razu otwierało? smile.gif

// Cytat wyciąłem - prosimy nie cytować całego ostatniego posta w temacie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.