Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: wapilot
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
hook
witam.
A czy byla by mozliwosc usuniecia przyciskow stop i dodaj, zostawiajac tylko 3[rew,play\pause,ffwd] ?
winthux
wapilot jest już zamkniętym projektem.... nadchodzi K.Pilot :) już niedługo...
Sija
czekam z niecierpliwoscia ;]

btw, bedzie obsluga WMP9 ?
winthux
Nie będzie w tej wersji obsługi WMP9 chodź funkcje będą we wtyczce. Jak rozwiąże pewien problem to tylko kilka rzeczy poprawię i będzie dodana obsługa WMP9 :)
Przemek
Było by super gdyby udało sie dodać obsługe WMP9 poniewaz znam ludzi (sam do nich naleźę), którzy na co dzień używają WMP9 a o WinAmpie nawet nie chcą słyszeć :twisted:
shw
ja osobiscie 90% czasu (jak nie wiecej) uzywam foobara.
chociaz mialem swego czasu zajawke na uzywanie wmp9 jak sobie ja wwalilem na pasek zadan. ale mi sie odwidzialo i uzywam the one and only FooBar2000 wink.gif
Przemek
Dla mnie najlepszy jest WMP9 a zwłaszcza jeżeli chodzi o jakość dźwięku
Lukas77
A ja sie kurcze nie mogę przekonać. Interfejs w ogóle mi nie leży w WMP9, ale przecież to kwestia gustu. Wtyczkę oczekuję z niecierpliwością, mam nadzieję, że minuty dzielą mnie od jej ukazania.
Pozdrawiam
Przemek
To tylko kwestia przyzwyczajenia biggrin.gif. Tak jak mówiłem dźwięk jest lepszy w WMP9 oczywiście trzeba mieć tez odpowiednie głośniki aby tą różnicę zobaczyć ale to chyba normalne i oczywiste :roll:
Flind
ja natomiast o niebo wole winamp bo zwłaszcza na moim kompie widac roznice w szybkosci działania aplikacji i wm9 o wiele za długo jak na moj gust sie uruchamia, a wiualizacje jeszcze bardziej wplywaja na sprawnosc tej aplikacji
Przemek
Tu przyznam Wam rację na WMP9 trzeba miec mocnego kompa. Co do wizualizacji to nie trzeba z nich korzystac przecież smile.gif
winthux
Wtyczka już jest gotowa ale chcę jeszcze coś dodać :) (WMP9 nie będzie, bo nie umiem se z nim poradzić)
Przemek
Wielka strata miałem juz nadzieję że coś sie w tym kierunku uda zrobić sad.gif
winthux
Mi też jest przykro, bo używam wa3 i wmp9 na zmiane... Jestem dopiero początkującym programistą i się uczę a sdk do wmp9 jest jeszcze bardziej skomplikowane niż konnekta ;P
Przemek
Nic trzeba być dobrej myśli może kiedyś będzie dostosowanie pod WMP9 a nie tylko do winampa smile.gif
press any key
hej..mam problem..z wtyka do winampa kpilot
otoz,mam ustawiony swoj status jako niewidoczny..i chcialbym,zeby po uruchomieniu konnekta i odpaleniu przez wtyke jakiegos utworu pojawial sie tytul w statusie,ale nic z tego ..opis pozostaje pusty i musze za kazdym razem klikac na:"pobieraj tekst z odtwarzacza"..dlaczego automatycznie nie pobiera..?..ma tez wtyke wapilot..mam nadzieje,ze sie nie "gryza"..

update:
poradzilem sobie..rmb na panelu konnekta i zaznaczone opisy..chyba to to..bo dziala:)..nutka mi sie pokazala i ja kliknalem
Lukas77
Jak używasz k.pilota to wapilot jest zbędny, po co dublować opcje??? K.Pilot ma w sobie kod wapilota. Pozdro.
winthux
QUOTE
K.Pilot ma w sobie kod wapilota.


Nieprawda !!!

Jakby był ten kod to by się kłócił z innymi odtwarzaczami.
press any key
no wlasnie..a poza tym jak wywale wapilota, to nie mam na okienku przyciskow do obslugi winampa:(
Lukas77
Ooops, sorry... Pomyliłem po prostu wapilot'a z autostatusem, za dużo pracuję, hehe. Na razie.
Olórin
QUOTE(press any key)
no wlasnie..a poza tym jak wywale wapilota, to nie mam na okienku przyciskow do obslugi winampa:(

w okienku rozmowy??

Winthux: już się uporałeś z tym błędem?? aaa, i jeszcze beta miała problem z zapisywaniem listy wyświetlanych przycisków
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.