Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Proszę o pomoc-nie widać moich wiadomości
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
KubaIII
Prosiłbym o pomoc. Osoba,z którą rozmawiam na gg nie widzi,co do niej piszę. Najciekawsze jest to,że ja widzę jej wypowiedzi i mogę sobie zmieniać opisy i statusy.
QUOTE
Ja: (09:39)
napisz cos
proba gg
?
Wiadomość "napisz cos" prawdopodobnie nie została dostarczona.
Wiadomość "proba gg" prawdopodobnie nie została dostarczona.
Wiadomość "?" prawdopodobnie nie została dostarczona.


Pozdrawiam i licze na szybka reakcje wink.gif

P.S.kolorek sam wstawilem wink.gif
Olórin
Twoje konto zostało czasowo zablokwane, tech@gadu-gadu.pl
Arts
Jeśli masz coś takiego od czasu do czasu to to są zwyczajne lagi moim zdanie. Mi też tak się zdarza jak dużo zasysam albo jest jakaś awaria na łączach. Chyba nie masz tak cały czas? Jeśli tak to zmień providerwa tongue.gif

Jeśli się mylę co do tych lagów to mnie poprawcie.
KubaIII
Dzięki za odp.
Czyli muszę zakładać nowy numer?
Olórin
Możesz poczekać około 24h.
KubaIII
Szkoda trochę,bo dziś miałem załatwić ważną sprawę tongue.gif ALe przynajmniej teraz wiem,żeby ingorować wszystkie konferencje. A z tym,który ją wczoraj założył jeszcze się policzę biggrin.gif
Dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam
keeveek
błąd pluginu konfferencja wychodzi na wierzch? że jeśli ktoś założy konf, i ta osoba zamknie okno szybciej od nas, a my napiszemy coś to każdy uczestnik dostanie wiadomośc prywatnie? smile.gif
archdevil
no ten błąd jest denerwujący - właśnie sie naciąłem :/
kwiatu5
także dostałem właśnie bana za konferencje, tylko w tym problem ze ja jej nie założyłem, wczoraj wieczorem była rozmowa na konferencji do ktorej bylem dodany ale w niej nie uczestniczylem, dzisiaj rano mi to wszystko przyszlo odrazu z banem.. powiadacie 24H czekania? EHH ;/
kubofonista
Od kilku minut mam to samo tylko w troche inny sposób, nie widać tylko tych wiadomości które wysyłam z konnekta, gdy wyślę wiadomość do kogoś z oryginalnego klienta dochodzą bez problemu, czyżby kolejne neiudane zabezpieczenie?
Teokryt
Pierwszy raz mnie to spotkało. Czym sobie zasłużyłem? Przez 6 lat korzystam z gadu gadu - długi czas rozpowszechniłem i korzystałem z oryginalnego klienta przez 4 lata. A tu taki zonk. No cóż czas poinformować znajomych ze GG mnie nie lubi, i nie będę już mógł z nimi rozmawiać. O tym że niemoge zarejestrowac nowego numeru GG z oryginalnego klienta to nie wspomnę.
Olórin
Nie tylko Ciebie dziś zablokowali...
Teokryt
QUOTE(Olórin @ 11.07.2006 - 21:46) *

Nie tylko Ciebie dziś zablokowali...

Świetnie. Ja sie zaczyna zastanawiac po co takie praktyki. Jeśłi chodzi im o te durne rekalmy - dobra doróbcie wyswietlanie reklam gdzies w oknie rozmowy tylko dla sieci GG. Bo nie zamierzam wrócić do ichniejszego klienta. Fu. Szkoda zę ma tylko 3 kontakty z JID.
Olórin
Nie sądze aby chcieli teraz blokować inne klienty, poprostu ich filtry nie działają za dobrze...
Teokryt
QUOTE(Olórin @ 11.07.2006 - 22:49) *

poprostu ich filtry nie działają za dobrze...

Jesli zalogujemy sie kilkanacie razy w krótkim czasie - tez bedzie ban.
kubofonista
Ale dlaczego konnekt ;( Tlen np dziala
ved
Tlen z portem GG?? :|
Teokryt
Odkryłem już co blokuje na GG!
Wystarczy wysłac link w skróconej formie - udowodnione dzialanie za pomocą serwisu glinki.pl.
Sprawdźcie na jakimś zapasowym numerze ze wtedy to działa.
Pewnie to metoda na fałszywe wiadomosci w jakiś sposób podajce wirusy w zakrytym linku - świetnie - jestem rozradowany ze na sama myśl wiadomosć do grupy dyskusyjnej bede musiał pisac w odcinkach.
Poncio
ja ostatnio dostalem bana za wyslanie zrzutu ekranu bo chcialem wyslac fragment ale mi myszka zjechala smile.gif kosztowalo mnie to 5h bez gg ale na szczesnie mam jeszcze tlena Jabbera i AQQ;D
saCOOL
Teokryt: Sprawdziłem, mnie to nie dotyczy biggrin.gif. Czyli musiałeś coś innego zrobić.
Dobrze, że jest coś innego, niż to cholerne gg. Zaprzyjaźniłem się ostatnio strasznie z AQQ biggrin.gif jest genialne po prostu! Jak Ursus dopracuje jeszcze bardziej kAQQ to chrzanie całkiem gg.

PS: KTP też chrzanie biggrin.gif (w AQQ jest super wysyłanie plików i obrazków).
psota
Za wysłanie linka snikers.pl też jest ban biggrin.gif
nawet jak się wpisze snikers . pl tongue.gif
Lanooz
Ja tez nie raz miałam z tym problem. Za drugim razem to była konferencja, która mi powieliła wiadomosci. Z 2 do około 500. Na dodatek to
nie ja ją założyłam tylko niechcący przez kogoś innego.
Najbardziej nie dopracowaną rzeczą w polskich komunikatorach to...konferencje!
ciaastek
A dlaczego u mnie na K wiadomości nie dochodzą, za to na oryginalnym gg tak? sad.gif

Już kolega zrezygnował z K właśnie przez to... smutne... smutne jest, że gg takie coś robi...

Gdyby chociaż ludzie mieli ochotę się przenieść np na jabbera sad.gif
ved
hmmm
chyba nie sa w stanie wykryc ze uzywasz K czy innego czegos niz oryginaly klient GG:|

Dziwne, zaiste dziwne...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.