Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Dzień dziecka!
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
nix
Wszystkiego najlepszego wszystkim konnektowym dzieciakom w dniu ich swieta!!!
Bawcie sie!!

pozdrawiam serdecznie
Olórin
hehe smile.gif no ja już "dzieciakiem" niejestem(z ilości postów i wieku[14] wynika smile.gif)
dołączam się do życzeń Jakubka
Sija
QUOTE(Olórin)
hehe smile.gif no ja już \"dzieciakiem\" niejestem(z ilości postów i wieku[14] wynika smile.gif)
dołączam się do życzeń Jakubka


zeby tak bylo naprawde ;PP moi niektorzy znajomi maja po 17 lat i dalej sa dziecmi ;]
Olórin
QUOTE(BazylisZ)
zeby tak bylo naprawde ;PP moi niektorzy znajomi maja po 17 lat i dalej sa dziecmi ;]

są różne przypadki tongue.gif ja mam w klasie takiego co ma wzrost i mózg 1 klasisty z podstawówki a nie gimnazjum, przepuszczają go chyba tylko za wygląd smile.gif
Sija
QUOTE(Olórin)
QUOTE(BazylisZ)
zeby tak bylo naprawde ;PP moi niektorzy znajomi maja po 17 lat i dalej sa dziecmi ;]

są różne przypadki tongue.gif ja mam w klasie takiego co ma wzrost i mózg 1 klasisty z podstawówki a nie gimnazjum, przepuszczają go chyba tylko za wygląd smile.gif


hehe, sa i tacy tongue.gif
torn
eh, dzieci, dzieci... wszystkiego najlepszego :P (torn.age = 23)
Ludwik
QUOTE(jakubek)
Wszystkiego najlepszego wszystkim konnektowym dzieciakom w dniu ich

Dziękuję smile.gif
miluti
Wszyskiego najlepszego moi milusińscy biggrin.gif

(miluti.age=26)
burcu
Wszystkiego co najlepsze dla dzieciaczków biggrin.gif

(burcu.age = 24)
hao
Każdy jest dzieckiem swoich rodziców, więc o ile ktoś nie był uprawiany na plantacji to dzisiaj jest święto wszystkich i koniec...
Sija
dziekuje wszystkim i pozdrawiam nawzajem :]

(BazylisZ[_age] = 16)
^BerZerK^
no to ja tez sie dołączam 8)
<age>
24
</age>

ja chce do LO :-) hah najbardziej beztroskie 4 lata :-)
torn
QUOTE(hao)
Każdy jest dzieckiem swoich rodziców, więc o ile ktoś nie był uprawiany na plantacji to dzisiaj jest święto wszystkich i koniec...
Ostatnio mi się jakoś tak wydaje, że świat w którym żyję jest taki sztuczny i dziwny... czuję, że coś jest z nim nie tak jak być powinno... szukam, ale nie wiem czego... nie, szukam odpowiedzi na pytanie które dręczy mnie od dawna, ale nie wiem komu je zadać... Czym jest Konnekt?
shw
ja tez mam takie pytanie torn... ile wypiles? tongue.gif
torn
null

no może 1 piwo rano...
nix
hehe Torn ach ten Matrix :]

a tak wogole to zyczenia byly dla wszystkich... bo wszyscy jestesmy dziecmi :] swoich rodzicow...
shw
eee tam matrix - chcecie ciekawe pytanie?
dlaczego muchy lataja zawsze wkolo zyrandola, nawet jezeli nie swieci sie swiatlo??
[wiem - ciekawe...]
SandmmaN
QUOTE(shw)
dlaczego muchy lataja zawsze wkolo zyrandola, nawet jezeli nie swieci sie swiatlo??

Może miały trudne dzieciństwo i nikt o nich nie pamiętał w dniu 1 czerwca :roll: laugh.gif :mrgreen:
Ludwik
QUOTE(shw)
dlaczego muchy lataja zawsze wkolo zyrandola, nawet jezeli nie swieci sie swiatlo??

Wprawdzie mieszkam w Warszawie, gdzie wszystkie muchy już dawno wymarły, ale wydaje mi się że to nie prawda. Muchy latają koło zyrandola jeszcze przez jakiś czas i przestają. Całą noc się nie kręcą :]
shw
w nocy to ja spie zazwyczaj, a jak nie spie to albo mnie w domu nie ma, albo sie zwracam uwagi na muchy.
ale kobita mi poddala taki problem ktoregos razu i mowie wam - swiatlo sie nie swiecilo a one se lataly tak (dzien byl wtedy) i tak patrzylem kilka dni i se tak lataly. doslownie tak jakby sie swiecila zarowka - tak samo...
dziwne - nie ?
Ludwik
Opisz jak wygląda ten żyrandol 8)
I czy nie zaplacie na nim, odruchowo, co jakis czas w dzień światła? :]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.