Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Z-Pack 4 - Anime Attack
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > TłoK - Tła listy kontaktów
Abraxas
Hej ho dawno nic nie było. No to już jest. Tła, sztuk 11, mangowate. Nowością jest półprzezroczyste zaznaczenie (dzięki zhvir) i pliki expimp dla ułatwienia życia. Instrukcja obsługi w zipie. No i to tyle.

Wersja 1.2.

Dodałem 3 tła i kolory tipa do expimpów.

Screen (kompresja go zjadła):

Screen dodatkowych teł w wersji 1.2:


Download:
Z-Pack 4 - Anime Attack 1.2

PS dla moderatorów: Skończyło mi się miejsce do uploadu na forum, więc plik leży na moim serwie.
moderatorzy: będzie trzeba coś z tym zrobić
Trial
jednym slowem - Dobre smile.gif

widac wklad w prace i wykozystanie w pelni mozliwosci to co daje wtyczka a nawet przekroczenie tej granicy smile.gif
mysle ze juz nie dlugo nie bedzie tyle problemow z przezroczystoscia i wogole mozliwosc ladownia ustawien z plikow.

ale gratulacje dla Ciebie - mi sie podoba "slayers.gif" i nawet sobie zapodalem na tlo smile.gif

dzieki i czekam na kolejne smile.gif
wasiu
Fajneee, tylko szkoda, że nie ma tła z "cowboy bebop";]
Abraxas
A miałem zrobić z tą panną z Bebopa ale jakoś pominąłem.
keeveek
cholercia, a taki fajny biust miała.. biggrin.gif

półprzezroczyste zaznaczenia wyglądają po prostu pięknie! aż nie wiem z tego wszystkiego które tło sobie ustawić.. sad.gif takie bajeranckie, jedno lepsze od drugiego.. nadajesz się do tego, tyle Ci powiem :]
zimaq
To jak sie pojawi Faye to sobie chętnie zmienię tło wink.gif
Dobra robota, jak zwykle happy.gif
Abraxas
No dobra, jak mus to mus smile.gif Jutro będzie i Faye, macie czas żeby się zdecydować czy w ciemnej czy jasnej kolorystyce mam zrobić wink.gif

Zapomniałem się ustosunkować do posta Triala. Co do ładowania ustawień to wystarczyłoby żeby TłoK obsługiwał ścieżki względne i byłoby po kłopocie, bo to jedyna rzecz której przez expimpa nie mogę ustawić. A na przezroczystość czekam z niecierpliwością, najlepiej z PNG24 smile.gif
keeveek
a ja bym zaproponował żebyś do tego expimpam o ile Ci się chce, jakieś kolorki TIP'a które będą pasowały do tła wink.gif

Jasny kolor tła dla Faye +1
Andrzej1307
bardzo ladne tla smile.gif mi brakuje jakiegos obrazka z Love Hiny tongue.gif
KriSLee
QUOTE(Abraxas @ 20.04.2006 - 14:05) *
[..]Nowością jest półprzezroczyste zaznaczenie (dzięki zhvir)[..]

A jak ustawić tę półprzezroczystość zaznaczenia ręcznie ?
Tzn. jeśli ruszam tym suwakiem od przezroczystości w Ustawieniach Zaznaczenia, to robi mi przezroczyste ale nie do obrazka Tła listy kontaktów, tylko do koloru zaznaczenia jaki mam ustawiony w Wygląd/Lista kontaktów/Zaznaczony.
Abraxas
KriSLee po to właśnie dołączyłem pliki expimpa z ustawieniami żeby problemów nie było. Zaimportuj plik expimp dla danego zestawu i będzie grało. Swoją drogą suwak przezroczystości zaznaczenia MUSI być ustawiony na 255, przezroczystość jest uzależniona od koloru tła kontaktu.

PS: Nowa wersja będzie za jakies pół godziny do ściągnięcia.
KriSLee
No właśnie, ale ja chciałem zrobić tak dla swojego dowolnego 'zestawu'.
Abraxas
Najprościej mówiąc: piksele obrazka zaznaczenia o tym samym kolorze co tło kontaktu w ustawieniach wyglądu stają się przezroczyste.
keeveek
czekamy na to nowe tło tongue.gif
Abraxas
Nowa wersja już jest. Wszystko w pierwszym poście.
Lisuu
Moge coś zaproponować ? Czy możliwe jest zrobienie tła z Naruto, Bleacha albo mniej znanego Fate/Stay Night ?

Poza tym. Te aktualne tła są fajne, ale nie ma takiego które by pasowało do mojej niebieskiej kompilacji Windowsa biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.