Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Lista kontaktów
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
ZeuS_85
A wiec tak, ja mam konnekta (zajebisty komunikator) i moja koleżanka ma konnekta. Różnica polega na tym ze u mnie wszystko działa, huczy i gra a u niej niestety wszystkie kontakty ma niewidoczne, oprócz tych co do niej napiszą sad.gif Dlaczego? Co jest nie tak?



Zna ktos odpowiedz na to pytanie?
dulek000
To nie jest wykrywanie niewidoczności! http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=9
ZeuS_85
:/ Mi nie chodzi o te znaki zapytania tylko o to że kontakty w rzeczywistości sa dostępne a konnekt wyświetla je jako niedostępne. Czy da się to jakoś naprawić, zeby kontakty były pokazywane jako dostępne? Dodam ze nic nie zmieniałem w ustawieniach konakta to zaraz po zainstalowaniu i pobraniu listy kontaktów.
Nizm0
Ja proponuje PPM na kontakt i dodaj do listy kontaktów. ten wykrzyknik oznacza że dany kontakt nie jest zapisany do listy o ile się nie mylę :]
ZeuS_85
Troszke mnie nie rozumiecie, mnie nie obchodzą tamte znaczki i inne tp, tylko chce zeby mi pokazywało ze kontakt jest dostępny (czyli żółte słoneczko) a nie wyswietlało ze jest niedostępny (czerwone słoneczko) podczas gdy tak naprawde wszystkie osoby na liście były dostępne.
Akira
PPM > Dodaj do listy....
KoSiarzPL
QUOTE(ZeuS_85 @ 22.04.2006 - 17:34) *

Troszke mnie nie rozumiecie, mnie nie obchodzą tamte znaczki i inne tp, tylko chce zeby mi pokazywało ze kontakt jest dostępny (czyli żółte słoneczko) a nie wyswietlało ze jest niedostępny (czerwone słoneczko) podczas gdy tak naprawde wszystkie osoby na liście były dostępne.

Moze te osoby maja włączoną opcje "ukryj status osobom spoza listy". Sadzac ze wskazana przez ciebie osoba nie ma tych kontaktow na liscie mozna winioskowac ze tamte tez jej nie maja. W takiej sytuacji pomimo ze tamte kontakty sa dostepne ty bedziesz mial je niedostepny.
saCOOL
Nizm0 i Akira obwieszczają samą prawdę, pacnij zatem PPM na kontakcie wskazanym i delektuj się poprawnością statusu, po uprzednim pacnięciu na Dodaj Do Listy..

Ten niebieski znaczek (po lewej stronie słoneczka, na liście kontaktów) mówi, że osoba nie jest dodana do listy kontaktów. W kliencie gg też nie wiesz, jaki dana osoba ma status, dopóki nie dodasz jej (osoby) do listy. Jeśli nie będziesz miał osób na liście, to będziesz miał z nimi problemy (jeśli mają włączone Ukrywanie Dla Osób Z Poza Listy).
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.