Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: "Pajacyk"
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
cRoMo
Pewnie spora czesc z Was zna polski program Windows Communicator. Swego czasu (dosyc dawno) autor mial pomysl, aby dodac do okna wiadomosci banner z "Pjacykiem". Z oczywistych wzgledow (w "Pajacyka" mozna kliknac tylko raz dziennie) banner pojawialby sie tylko raz w ciagu dnia.
Pisze to dlatego, iz wolalbym klikac codziennie w banner PAH-u (Polskiej Akcji Humanitarnej), anizeli ogladac reklamy badziewnego SMS-Express. Problem tkwi w sposobie wyswietlania bannera, jak sami wiemy okno wiadomosci nie ma poki co mozliwosci wyswietlania obrazkow, a wobec jednokrotnego klikania na dzien i tak mija sie to z celem. Jak kazdy moze zobaczyc (www.pajacyk.pl), aby zasilic konto PAHu nalezy kliknac w obrazek "pajacyka". IMHO wystarczyloby zrobic odpowiednio przezroczysta bitmape (rezygnujac jednoczesnie z dotychczasowego efektu przejscia, aby kazdy mogl klikac, ten z dobrym i slabym sprzetem) i zrezygnowac z obecnego, "Staminowego" splashscreenu pojawiajacego sie na starcie. Generalnie mysle, ze PAH bylby bardzo chetny i pomocny w realizacji sposobu, a sam "pajacyk" moglby np. trzymac w reku kulke w ksztalcie logo Konnekta wink.gif
Problem jest takze to, ze klikniecie na "Pajacyka" w takiej postaci nie powinno otwierac domyslnej przegladarki internetowej, cala komunikacja z serwerem powinna sie odbywac przy pomocy Konnekta.
Tak czy siak, efekt wart jest zachodu, bo gdy kazdy z uzytkownikow Konnekta raz dziennie kliknie w banner, to nietrudno policzyc (dla Hao oczywiscie, dysponujacego odpowiednimi statystykami) ile obiadow dostana biedne dzieci

Co Wy na to?
Olórin
ja popieram!! to mogło by być wyświetlane jako półprzeźroczyste tło listy kontaktów smile.gif
Ludwik
Uważam, że to bez sensu.
Pajacyk ma mniej reklamodawców niż klikających i nawet gdyby klikało kilkakrotnie mniej ludzi - Pajacyk zarabiał by tyle samo.
Puma
Wolałbym żeby ewentualne klikanie w bannerek zasiliło konto K, wtedy nasz ulubiony program by się mógł szybciej rozwijać smile.gif
Olórin
QUOTE
Wolałbym żeby ewentualne klikanie w bannerek zasiliło konto K, wtedy nasz ulubiony program by się mógł szybciej rozwijać
ten pomysł jest lepszy smile.gif
shw
hmmm - ja mam wylaczonego splasha, bo... bo mam wylaczonego, bo chce, zeby sie od razu k uruchamial.
pomysl z pajacykiem nie jest glupi - jak mozna komus pomoc to czemu nie... ale moim zdaniem lepiej w formie podobnej do tej ktora pobiera sie tokieny z idei...
aqapo
QUOTE(shw)
hmmm - ja mam wylaczonego splasha, bo... bo mam wylaczonego, bo chce, zeby sie od razu k uruchamial.
pomysl z pajacykiem nie jest glupi - jak mozna komus pomoc to czemu nie... ale moim zdaniem lepiej w formie podobnej do tej ktora pobiera sie tokieny z idei...

Popieram...
cRoMo
QUOTE(Ludwik)
Uważam, że to bez sensu.
Pajacyk ma mniej reklamodawców niż klikających i nawet gdyby klikało kilkakrotnie mniej ludzi - Pajacyk zarabiał by tyle samo.

Myslisz sie i to bardzo. Przejrzyj statystyki na stronie (http://www.pajacyk.pl/index5.htm) i zobaczysz, ze w kazdym dniu jest rozna liczba klikniec i tym samym rozna liczba obiadow "zakupionych" przez PAH.

Natomiast jesli chodzi o to, ze lepiej byloby klikac w bannery Stamiany... a kto z Was klikal kiedykolwiek w bannery w oryginalnym GG? Rozumiem, ze czesc z nas i tak to bedzie robic, ale nie oszukujmy sie, w finalnej wersji, zakladajac duza popularnosc Konnekta, sprawa bedzie wygladac dokladnie tak samo jak z GG. Nie chodzi tu wcale o nieprzychylnosc wobec Staminy, ale banner w programie IM kojarzy mi sie bardzo negatywnie i chyba wiekszosci z Was takze...

Spojrzcie na to z innej strony. Otoz, gdyby sie dogadac z PAH, mogliby umiescic "nasz" (Konnektowy) banner na ich stronie. Ta strona jest odwiedzana codziennie przez 14-20 tysięcy osób (informacje podane za strona "Pajacyka"), to bezsprzecznie swietna i co najwazniejsze, bezplatna reklama. A majac taka reklame, mozna zarobic pieniadze w inny, mniej narzucajacy sie i bezczelny (chodzi mi o wspomniane, Flashowe bannery GG) sposob, jak chocby przez gadzety (czyli np. dostepne juz koszulki) itp.

[cynizm] Ostatecznie tez, od wiekow wiadomo, ze na wolontariacie i filantropii mozna wyjsc na swoje...[/cynizm]. Oczywiscie nie to mna kierowalo, aby napisac tego i wczesniejszego posta, bo sam codziennie, bezinteresownie klikam w banner...

Jesli chodzi o propozycje z forma tokena Idei by shw.. mysle, ze to pozwoliloby na natychmiastowe wrecz "zaaplikowanie" pomyslu w K'u, chociaz splash bylby zdecydowanie bardziej efektowny wink.gif i moglby rowniez pozwolic na wykazanie sie talentom graficznym torna i hao, jak to mialo miejsce do tej pory smile.gif

Konkluzja koncowa:
Banner "Pajacyka" nie bedzie wzbudzal negatywnych reakcji potencjalnych uzytkownikow (a conajwyzej w bardzo niewielkim stopniu), banner Staminy i jej sponsorow zdecydowanie tak (mowie w perspektywie przyszlosciowej, a nie obecnej, gdy kazdy z nas zna, lubi i chce pomoc hao i tornowi)
cRoMo
QUOTE(Olórin)
ja popieram!! to mogło by być wyświetlane jako półprzeźroczyste tło listy kontaktów smile.gif


A jak bys w nie klikal? wink.gif
Ludwik
QUOTE(cRoMo)
Myslisz sie i to bardzo. Przejrzyj statystyki na stronie (http://www.pajacyk.pl/index5.htm) i zobaczysz, ze w kazdym dniu jest rozna liczba klikniec i tym samym rozna liczba obiadow \"zakupionych\" przez PAH.


Strona pajacyka przeidziana jest na wyświetlanie do ośmiu buttonów - każdego za 5 groszy. Kiedyś wyświetlano 2-4 buttony na stronie, teraz z powodu braku reklamodawców jest to 0-1. Często wyświetla się button pajacyka lub żaden - i nie łudź się, za takie kliknięcia nikt nie dostaje pieniędzy i nie wliczają się one do statystyk. Gdyby mniej osób klikało buttony wyświetlały by się zawsze i w większym natężeniu i pieniędzy było by tyle samo - oczywiście aż do przekroczenia perwnej, krytycznej liczby.
Banerem pajacyka zaspokoimy tylko swoje sumienie. Pajacykowi nie pomożemy.
Sija
wieczorem przedstawie rozwiazanie posrednie: zainteresowani beda mogli bezstresowo zasilac konto pajacyka, a osoby nie wierzace w sens takich poczynan nie beda musialy robic nic ;]
Olórin
QUOTE(cRoMo)
QUOTE(Olórin)
ja popieram!! to mogło by być wyświetlane jako półprzeźroczyste tło listy kontaktów smile.gif


A jak bys w nie klikal? wink.gif

obrazek by był przyklejony do dołu listy i na dole małe pole (na szerokosc okna i wysokosc 1 kontaktu) w które można by było klikac smile.gif
Ludwik
QUOTE(cRoMo)
Pisze to dlatego, iz wolalbym klikac codziennie w banner PAH-u (Polskiej Akcji Humanitarnej), anizeli ogladac reklamy badziewnego SMS-Express.

ZUPEŁNIE nie rozumiem. Co ma jedno do drugiego? Jaki jest związek między jednym, a drugim?
cRoMo
QUOTE(Ludwik)
QUOTE(cRoMo)
Pisze to dlatego, iz wolalbym klikac codziennie w banner PAH-u (Polskiej Akcji Humanitarnej), anizeli ogladac reklamy badziewnego SMS-Express.

ZUPEŁNIE nie rozumiem. Co ma jedno do drugiego? Jaki jest związek między jednym, a drugim?

Napisalem tak, bo nie uwazam, by hao zdecydowal sie zarowno na moj pomysl i jednoczesnie na bannery GG (w perspektywie pozniejszej). Chociaz na upartego, gdy juz bedzie interfejs dla bannerow i "umowa" z SMS-Express, mozna raz dziennie, jako pierwszy banner wyswietlic "Pajacyka".
torn
błe! żadnych bannerów w programie, przynajmniej na razie. A już na pewno nie pod listą kontaktów.
cRoMo
QUOTE(Ludwik)
Strona pajacyka przewidziana jest na wyświetlanie do ośmiu buttonów - każdego za 5 groszy.

QUOTE
Kiedyś wyświetlano 2-4 buttony na stronie, teraz z powodu braku reklamodawców jest to 0-1.

Nawet jesli tak jest, pieniedzyz Pajacyka jest coraz wiecej.
W 2001 - 3652409 klikniec
W 2002 - 6066912 klikniec
W 2003, po zsumowaniu wszystkich dotychczasowych miesiecy (prawie 6,5 miesiaca) - ok 4300000 klikniec.

KAZDE klikniecie to 5 gr, bo w przeciwiniestwie do innych systemow bannerowych, tutaj sponsor NAJPIERW placi, a dopiero potem odejmuje sie klikniecia od "pakietu" jaki "zakupil". Zatem liczba obiadow jest proporcjonalna do liczby klikniec.

Rozumiem, ze masz na mysli to, ze moze rosnac liczba reklamodawcow w tym okresie, ale klikniec i tak jest zdecydowanie wiecej (zgodnie z tym, co napisales w dalszej czesci postu). Ale o tym tak naprawde dowiedziec mozemy sie tylko od PAHu.

QUOTE
Banerem pajacyka zaspokoimy tylko swoje sumienie. Pajacykowi nie pomożemy.

Czy aby na pewno? Nie powiedzialem, ze mamy robic cala akcje na wlasna reke, bez konsultacji z PAHem. Wrecz przeciwnie, mowilem o potrzebie "obgadania" sprawy z instytucja. Tylko wtedy dowiemy sie na ile sensowna jest akcja. Wez pod uwage, ze PAH moze zaproponowac nowy rodzaj uslugi swoim reklamodawcom, odpowiednio drozszy, ale tez bardziej atrakcyjny (bardziej konkretny target, a klikanie w banner nie wymaga odwiedzania strony WWW). Chodzi oczywiscie o reklame w Konnekcie....
Sija
QUOTE(cRoMo)
[...] Chodzi oczywiscie o reklame w Konnekcie....


jestes chyba jedyna osoba na tym forum ktora wogole dopuszcza mozliwosc racjonalnosci istnienia bannerow w konnekcie. Rozumiem, ze "kiedys" byc moze... beda one w programie, ale raczej nikomu sie nie bedzie spieszylo zeby klikac czy to w banner pajacyka, czy VW, a Konnektowi, popularnosci to juz na pewno nie przyniesie
Olórin
Jak hao już kiedyś powiedział to bannnery to sprawa odległa smile.gif ale jak już to nie reklamy noki(co po najechaniu wydają odgłos standardowego dzwonka), itp. najlepiej statyczny obrazek smile.gif
Ludwik
QUOTE(cRoMo)
Napisalem tak, bo nie uwazam, by hao zdecydowal sie zarowno na moj pomysl i jednoczesnie na bannery GG (w perspektywie pozniejszej). Chociaz na upartego, gdy juz bedzie interfejs dla bannerow i \"umowa\" z SMS-Express, mozna raz dziennie, jako pierwszy banner wyswietlic \"Pajacyka\".

Sorry, ale to brzmi jak jakiś sposób "przechytrzenia" Hao.

QUOTE(cRoMo)
KAZDE klikniecie to 5 gr, bo w przeciwiniestwie do innych systemow bannerowych, tutaj sponsor NAJPIERW placi, a dopiero potem odejmuje sie klikniecia od \"pakietu\" jaki \"zakupil\".

No właśnie - pieniędzy wpływa tyle ile zdecydował się dać sponsor, niezależnie od tego czy kliknięć było dużo czy bardzo dużo :]
Olórin
ja to tak rozumiem:
firma kupuje pakiet miliona klikniec
i naród klika az sie ten milion wyczerpie
jak sie wyczerpie to idzie następny pakiet(od innego reklamodawcy) i ilość pieniędzy niejest wprost zależna od ilosci klikniec(w pewnym stopniu jest) a zależne jest to w jakim czasie zostaną pieniadze z pakietu wydane na obiady(jak sie szybciej skonczy pakiet to w krótszym czasie wiecei obiadow na dzien)
Ludwik
QUOTE(Olórin)
ja to  tak rozumiem:
firma kupuje pakiet miliona klikniec
i naród klika az sie ten milion wyczerpie
jak sie wyczerpie to idzie następny pakiet(od innego reklamodawcy)


W tej chwili tak jest, bo jest mało reklamodawców w stosunku do klikaczy i trzeba dozować. Ale serwis pajacyk.pl jest przewidziany na to (i tak miało byż w założeniu) że wiele pakietów (buttonów różnych firm) wyświetlanych jest na raz - obok siebie. I za każdy pajacyk dostaje 5gr.
A w tej chwili nie tylko nie wyświetla się kilka na raz, ale często są luki i nie wyświetla się nic (albo reklama pajacyka). Wniosek jest oczywisty - to nie więcej klikaczy potrzeba Pajacykowi, lecz reklamodawców.
cRoMo
QUOTE(Ludwik)
QUOTE(cRoMo)
Napisalem tak, bo nie uwazam, by hao zdecydowal sie zarowno na moj pomysl i jednoczesnie na bannery GG (w perspektywie pozniejszej). Chociaz na upartego, gdy juz bedzie interfejs dla bannerow i \"umowa\" z SMS-Express, mozna raz dziennie, jako pierwszy banner wyswietlic \"Pajacyka\".

Sorry, ale to brzmi jak jakiś sposób "przechytrzenia" Hao.


Primo: wielokrotnie, a praktycznie w kazdym prypadku konsultowalem pierw swoje propozycje z hao, zanim umiescilem je tutaj, na Forum. Mysle, ze to wystarczajacy dowod (ktory hao sam moze potwierdzic?) mojej lojalnosci. W tym przypadku zrobilem inaczej, poniewaz hao rzadko ostatnio pojawia sie na gg i w zwiazku z tym zamiescilem swoje "wypociny" (sic!) od razu.

Secundo: wracajac do poczatku:
QUOTE(cRoMo)
Pisze to dlatego, iz wolalbym klikac codziennie w banner PAH-u (Polskiej Akcji Humanitarnej), anizeli ogladac reklamy badziewnego SMS-Express.

W tym wyrazeniu zakladalem sytuacje, w ktorej banner PAH umieszczony jest zamiast banneru SMS-Express w oknie rozmowy Konnekta. Wole ogladac taki banner i w niego klikac raz dziennie, anizeli ogladac bannery SMS-Express (bo nigdy w GG w nie nie klikalem i zdecydowanie nie bede w K'u). Kazdy wie, jaka jest jakosc uslug tej firmy i chcac-niechcac kazdy sie zgodzi.... Jednak w pozniejszym wyrazaniu mojej opinii napisalem, iz lepiej byloby zrealizowac banner Pajacyka w formie splashscreena, biorac pod uwage interesy hao i torna, tj. wykorzystanie bannerow SMS-Express w oknie rozmowy w celu pozostatnia w zgodzie z prawem. Lecz ostatecznie stwierdzilem, iz najlepiej byloby "jako pierwszy banner [...dziennie] wyswietlic "Pajacyka"." Gdzie tutaj do cholery widzisz moj interes w przechytrzaniu Hao???!!!

QUOTE
QUOTE(cRoMo)
KAZDE klikniecie to 5 gr, bo w przeciwiniestwie do innych systemow bannerowych, tutaj sponsor NAJPIERW placi, a dopiero potem odejmuje sie klikniecia od \"pakietu\" jaki \"zakupil\".

No właśnie - pieniędzy wpływa tyle ile zdecydował się dać sponsor, niezależnie od tego czy kliknięć było dużo czy bardzo dużo :]

Zatem jak wytlumaczysz rosnaca ilosc klikniec i tym samym obiadow? Uprzedze Twoja odpowiedz i powiem tak: owszem, klikniecia czesto nie zostaja zaliczone (i tym samym obiadow nie jest tyle, ile rzeczywistych klikniec). Jednak ilosc odwiedzin strony jest liczona niezaleznie od ilosci klikniec i to jest najwazniejsze dla kazdego sponsora. Nawet, gdy nie pomozemy PAH w zarabianiu, "podbijemy" statystyki wabiac kolejnych sponsorow. I to (!) wlasnie sprawia, ze ilosc obiadow rosnie, mimo, ze liczba rzeczywistych (tych "niezaliczonych") klikniec jest wieksza od liczby uwzglednianej w statystykach....

Konczasc ostatecznie: szkoda, ze nie skomentowales tego, co napisalem o mozliwosci wprowadzenia nowej oferty przez PAH dla swoich reklamodawcow w zwiazku z nowa funkcją K'a... Najwazniejsza jest przeciez konsultacja z PAH, a Wy (nie kierujac tego slowa do wszystkich) zachowujecie sie, jakbyscie znali wszystkie fakty, statystyki i techniki marketingowe sad.gif sad.gif

PS. Jest mi bardzo przykro... Przede wszystkim dlatego, ze malo kto wyraza entuzjazjm wobec jakiejkolwiek proby pomocy glodnym dzieciom - nawet gdyby ostatecznie inicjatywa nie przyniosla rezultatu, z gory jestescie nastawieni na fiasko calego pomyslu. Troche mniej, ale rowniez przykro mi, ze Ludwiku wysuwasz oskarzenie o probe "przechytrzenia" hao, w swietle interesu glodnych dzieci, o ktore tutaj tak naprawde chodzi

PS2. Stracilem entuzjazm w stosunku do projektu K'a.....

EOT z mojej strony :shock: :cry:
hao
Cromo, pomysł jest szlachetny, ale na pewno zamieszczanie banera na splashu IMHO nie jest dobrym rozwiązaniem. Gdy Konnekt będzie obsługiwał bannery, wtedy będzie warto się zastanowić...
Mam za to inną propozycję, jeżeli zależy Ci na tym, znajdź kogoś kto napisze zasadniczo prostą wtyczkę, która raz dziennie wyświetli okno z banerkiem do klikania, lub bezpośrednio otworzy odpowiednią stronę w przeglądarce... Do zrobienia chociażby w użyciem MFC, czy VCL'a...

QUOTE
W tym przypadku zrobilem inaczej, poniewaz hao rzadko ostatnio pojawia sie na gg

Przy kompie siedzę nadal dosyć często, choć rzadziej, ale jak wiadomo, nie samym Konnektem człowiek żyje... Mam niestety teraz kilka innych spraw na głowie, ale do projekty czym prędzej powrócę...

QUOTE
PS2. Stracilem entuzjazm w stosunku do projektu K'a.....

Dlaczego?
Puma
QUOTE(cRoMo)

PS. Jest mi bardzo przykro... Przede wszystkim dlatego, ze malo kto wyraza entuzjazjm wobec jakiejkolwiek proby pomocy glodnym dzieciom - nawet gdyby ostatecznie inicjatywa nie przyniosla rezultatu, z gory jestescie nastawieni na fiasko calego pomyslu. Troche mniej, ale rowniez przykro mi, ze Ludwiku wysuwasz oskarzenie o probe \"przechytrzenia\" hao, w swietle interesu glodnych dzieci, o ktore tutaj tak naprawde chodzi

PS2. Stracilem entuzjazm w stosunku do projektu K'a.....


Twój projekt jest chwalebny i wart zastanowienia, ostateczną decyzje i tak podejmnie Hao.
Nie każdy wierzy w takie akcje jak klikanie lub inne, kiedyś słuchałem audycji co się robi z ubraniami zebranymi w różnych zbiórkach, i co się okazało... prawie wszystko idzie na przemiał a potem jako czyściwo do maszyn. Ludzie byli tym rozgoryczeni i trudno im się dziwić. Tylko znikoma część ubrań nie jest mielona i spora część z tych ubrań nie mielonych idzie do prywatnych sklepów.

PS. Mam "pajacyka" na swoim blogu, zapraszam do klikania.
cRoMo
QUOTE(hao)
Gdy Konnekt będzie obsługiwał bannery, wtedy będzie warto się zastanowić...

To byla ostatnia z moich propozycji, jako ta, ktora bylaby najbardziej odpowiednia.

QUOTE
Mam za to inną propozycję, jeżeli zależy Ci na tym, znajdź kogoś kto napisze zasadniczo prostą wtyczkę, która raz dziennie wyświetli okno z banerkiem do klikania, lub bezpośrednio otworzy odpowiednią stronę w przeglądarce...

Najlepiej byloby dogadac sie z PAH i rozwiazac to w ten sposob, ze nie trzeba klikac a od razu wyswietla sie banner w oknie, raz dziennie. W przeciwnym razie nalezaloby kliknac i czekac, az otworzy sie banner w przegladarce (co IMHO jest najgorszym wyjsciem) badz otworzy banner w nowym oknie K'a (tak, jak token Idei). Wciaz jednak to sprawa przyszlosciowa

QUOTE
Przy kompie siedzę nadal dosyć często, choć rzadziej, ale jak wiadomo, nie samym Konnektem człowiek żyje... Mam niestety teraz kilka innych spraw na głowie, ale do projekty czym prędzej powrócę...

Hao, to nie byl zarzut - tlumaczylem tylko, dlaczego nie skonsultowalem tego z Toba.

QUOTE
PS2. Stracilem entuzjazm w stosunku do projektu K'a.....
QUOTE
Dlaczego?

Troche mnie ponioslo, oczywiscie nie stracilem =]
cRoMo
QUOTE(BazylisZ)
QUOTE(cRoMo)
[...] Chodzi oczywiscie o reklame w Konnekcie....

jestes chyba jedyna osoba na tym forum ktora wogole dopuszcza mozliwosc racjonalnosci istnienia bannerow w konnekcie.

Szczerze mowiac przypuszczam, ze K nie zdazy z bannerami od SMS-Express, bo GG wczesniej straci swoja popularnosc... (albo "padnie")
QUOTE
a Konnektowi, popularnosci to juz na pewno nie przyniesie

A o tym juz pisalem...
Sija
wtyczka do pajacyka, jest juz napisana, testuje tylko czy dobrze dziala... :]
cRoMo
QUOTE(BazylisZ)
wtyczka do pajacyka, jest juz napisana, testuje tylko czy dobrze dziala... :]

Czy komunikacja z serwerem odbywa sie calkowicie po stronie K'a, czy potrzebne jest uruchomienie przegladarki?
Ludwik
QUOTE(cRoMo)
Jest mi bardzo przykro... Przede wszystkim dlatego, ze malo kto wyraza entuzjazjm wobec jakiejkolwiek proby pomocy glodnym dzieciom:

Działam społecznie, kilkakrotnie równiez jako wolontariusz PAHu. Jednak jestem przeciw bezcelowym akcjom, które zaspokajają tylko wyżuty sumienia darczyńców.

QUOTE(cRoMo)
Troche mniej, ale rowniez przykro mi, ze Ludwiku wysuwasz oskarzenie o probe \"przechytrzenia\" hao

Broń Boże nie miałem na celu oskarżenia cię o coś takiego. Ale rzeczywiście mogło to tak zabrzmieć, więc przepraszam. Uważam tylko, że powinno się rozważyć za i przeciw dania banera sms-express, a nie jako zaletę banera pajacyka podawać że nie będzie banera sms-express. Bo to przecież my (a konkretnie Hao) decydujemy czy ten baner (sms-express) się pojawi czy nie, więc o co chodzi?
hao
Przede wszystkim coś takiego powinno być dostępne jako osobna wtyczka. Zapowiada się, że niedługo jakaś będzie smile.gif
Olórin
próbowałem cos takiego zrobic w kbocie(wsszystko działa[sprawdzanie czy dzis juz nie włączalismy pajacyka]) ale funkcja os.execute jest synchroniczna i dopóki niewyłączymy okienka cmd.exe to k jest zablokowany sad.gif
Sija
QUOTE(cRoMo)
QUOTE(BazylisZ)
wtyczka do pajacyka, jest juz napisana, testuje tylko czy dobrze dziala... :]

Czy komunikacja z serwerem odbywa sie calkowicie po stronie K'a, czy potrzebne jest uruchomienie przegladarki?


nic nie trzeba robic, konto pajacyka zasila sie automagicznie rowno co godzine [zeby nie bylo podejrzane ;]

- na razie zalicza odslony pajacykowych bannerow, teraz staram sie zeby zaliczal rowniez klikniecia w te bannery
Sija
skrypt juz zrobiony, gotowy rowniez do pobrania w katalogu

- zalicza odslony bannerow pajacyka
- zalicza klikniecia w bannery pajacyka

*] co godzine

Skrypt dziala przezroczyscie, i jedynymi sladami jakie zostawia sa wpisy w logach informujace, czy zostalo [lub nie] zaliczone klikniecie [odslona] w banner.

PS. jezeli ktos chce wspomoc akcje "Pajacyk" niezaleznie od uruchamiania skryptu, moze wejsc na strone https://sms.bzwbk24.pl/pajacyk/ i przelac dowolna kwote na konto "Pajacyka"
aqapo
QUOTE(BazylisZ)
skrypt juz zrobiony, gotowy rowniez do pobrania w katalogu

Nie widze go w katalogu...
dedec
ja tesh go w katalgu nie widze...
Sija
czy za kazdym razem trzeba pisac "skrypt juz w katalogu po zatwierdzeniu przez moderatora" ?

http://www.stamina.eu.org/konnekt/kweb/ope...irID=103#dl_113
Sija
wrzucilem do katalogu wersje 2.0 skryptu do pajacyka, zmiany? minimalne, ale zauwazalne ;]

- poprawiony blad z url'em [czasami nie odczytywal url'a i wyskakiwal blad K.Bot'a o wartosci nil]
- teraz skrypt uruchamia sie przy zaladowaniu, a pozniej sukcesywnie co godzine
- zmiana sposobu logowania

PS. jak spojrzec w logi, jedynym reklamodawca pajacyka jak na razie, okazal sie VW...
Flind
QUOTE
PS. jak spojrzec w logi, jedynym reklamodawca pajacyka jak na razie, okazal sie VW...


to to jeszcze trzeba jakos uruchamiac skrypt? ja go wrzuciłem do k.bota no i chuba działa
Sija
QUOTE(Flind)
QUOTE
PS. jak spojrzec w logi, jedynym reklamodawca pajacyka jak na razie, okazal sie VW...


to to jeszcze trzeba jakos uruchamiac skrypt? ja go wrzuciłem do k.bota no i chuba działa


a co to ma do rzeczy?

PS. odpowiedz na Twoje pytanie brzmi: nie, wystarczy, ze zaznaczysz skrypt w konfiguracji K.Bot'a
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.