Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [bug][k.bot]Talk.lua
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
daten
Hey! w skrypcie talk.lua znalazłem jeden (1) bug:
Jesli jakas osoba i ty ma włączony ten skrypt to jesli napisze cześć to program sie zapentli sad.gif
narazie S-l-a-s-h
---------------------
PS. Moze zamiast nazw wytczek: K.* zrobic Knkt.*, bo k* mają programy z KDE.
PS2. Czy da sie zmienic nick na forum??
Olórin
a masz moją wersję ?? bo tam jest tak ze wita sie tylko przy zamknietym oknie(ja mam automatyczne otwieranie) jak ktos tego niema to faktycznie moze byc problem smile.gif trzeba zrobic ze jak bot sie wita to na koncu wiadomosci dokleja jakis charakterystyczny znak(np twarda spacja) i druga strona wie ze niema juz sie witac smile.gif
daten
jeszcze by trzeba było jakos srobic cos takiego: (powiedzmy moj nick = slash, rozmówcy = bot)
CODE
s-l-a-s-h [jakis czas]
 Hey!
bot [jakis czas]
[bot]
 cześć

a u kolegi jest tak:
CODE
s-l-a-s-h: hey
bot: czesc
s-l-a-s-h: hey!
Olórin
niebardzo Cię rozumiem tongue.gif

ps.nick na forum mozesz zmienic w edycji profilu chyba smile.gif
ps2. z tym knkt. źle brzmi tongue.gif
daten
chodzi o to ze jak ja zaczne rozmowe to moj rozmowca dostaje moje hey odpowiada powiedzmy: cześć i dostaje moje (bota) cześć smile.gif
Olórin
aha smile.gif
można to zrobić tak jak było to w orginale(odpowiada zawsze, niezależnie czy okno jest otwarte czy nie)albo na końcu wiadomości dawać jakis znak i zależnie czy niema go, czy jest np. $ czy % to odpowiada lub nie smile.gif
domek
daten: przeciez w wersji Olróina juz Ci sie nie zaplącze chyba ze zamykasz okno po tym jak powiesz czesc.

Mozesz tez edytowac sobie skrypt i w nawiasie przy Hej napisac bot zeby kazdy wiedzial ze mowi bot.

A tak BTW to Olórin troche zmieniles ten skrypt wiec moze pomyslalbys jak zrobic zeby ktos kto nie ma automatycznego wyskakiwania wiadomosci dostawal od bota potwierdzenie przywitania sie (kinform) ? Ja troche kombinowalem acle chyba jeszcze musze sie troche nauczyc bo nie szlo mi za bardzo smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.