Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wtyczka Actio
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
mess_Agnes
Jako człowiek zachęcony szumnymi rekalamami na temat rewolucyjnej telefonii internetowej postanowiłam w końcu skusić się na nią. Tyle że wybór mój coś nieszczęsliwy sie okazał, bo padło na Actio. Po zainstalowaniu odpowiedniej wtyczki (tj. Actio) doładowałam zgodnie z zasadami konto. Bez problemów obeszło sie przy "doładowywaniu", ale problemy sa z wykorzystaniem dostępnych środków... :/. Mam kartę dźwiękową skonfigurowaną tak jak należy, zestaw słuchawkowy z mikrofonem - również mam. Do Internetu chyba też mam dostęp ;]. Przepustowość łączy jest odpowiednia ( sprawdzałam jakość połączeń korzystając z telefonu Tlenu i wszytsko działało bez zarzutów; coś mnie skusiło na Actio... cholera nie wiem co ;/) . Kontynuując... wszystko jest co trzeba, tylko możliwści połączenia jakoś nie widac. Po włączeniu Konnekta podłączam sieć Actio. I jest jak narazie ok. Wszystko pięknie ładnie dopóki nie wybiorę numeru. Wtedy w słuchawkach słychac głuchą ciszę (to normalne w ogóle jest? ). Mogę tak do usr***anej śmierci czekać, bo i tak nic się nie dzieje. Łączy... łączy... łączy... i się kurde połączyć jakoś nie może. Mały eksperyment przeprowadziłam, a mianowicie: zadzwoniłam na swój komórkowy telefon. Po jakichś 5 sekundach telefon zaczyna dzwonić (w słuchawce od telefonu Actio nadal głucha cisza - to tak dla ścisłości danych wink.gif ). Rozłączam się z telefonu Actio i... UWAGA... telefon komórkowy dzwoni dalej. :/ Konsternacja z mojej strony - co najmniej. ;] Odbieram więc ten telefon i.. cisza.
I teraz to nie bardzo wiem, co mogłabym zrobić, by umożliwić jakiekolwiek połączenie się. A jak tak ma być dalej, to niech mi przelew anulują, bo tak jakoś niespecjalnie z ich usługi skorzystałam. ;]
Jeśli ktoś wiedziałby jak ewentualnie zadziałać, by coś zdziałać - prosze o porady. Narazie mam jeszcze cierpliwosć na eksperymentowanie.
Pozdrawiam wszystkich potencjalnych "pomagaczy" wink.gif
Sija
w ostatecznosci mozesz zawsze skorzystac z programu X-Lite
p2tomi
Ja moge dodać przy okzazji tego tematu, że mam ciągle zajęty swoj nr Actio, każdy kto dzwoni mówi, ze zajęte. Sam dzwoniłem z komórki i tez zajęte. U kolegi jest cisza to coś nowego....
Danielson
QUOTE(Sija @ 23.04.2006 - 22:12) *

w ostatecznosci mozesz zawsze skorzystac z programu X-Lite


Przy okazji wsponme że użytkownicy actio którzy mają problem mianowicie, jeśli dzwonia do siebie ze stacj. tel, bądź komórkowego na nr. actio i słyszą sygnał zajętośći a wszystko mają skonfigurowane "picuś glancuś" to po co zainstalowaniu x-Lite bedą mieli mozliwość usłyszeniu sygnału jeśli ktoś do nas dzwoni .

P.s Nie wiem dlaczego tak się dzieje, korzystałem juz wczesniej z actio i korzystałem z niego wsposób satysfakcjonujący, mogłem wykonywać połączenia i dzwonić do ciebie , lecz po zapodwiadanej przerwie techniczej i sciagnieciu nowej paczki niestety nie mam mozliwosci uslyszenia sygnalu jak dzwonie do siebie na nr. actio, słysze tylko sygnał zajetosci. Lecz na x-Lite wszystko działa pieknie. Wszystko ustawione jest odpowiednio jak ma być.

Jakieś małe sugestie ?

dziekuje
p2tomi
Problem zajętości mojego nr Actio pozostaje. Po zainstalowaniu x-lite udao mi sie tylko raz dodzwonic do siebie. Zalożyłem nowe konto, ten sam objaw. Co począc ?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.