Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: 280 km rowerem w jeden dzień
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
KOSMOS
Cześć !!!
W niedziele 15 czerwca jade rajd rowerem 280 km w jeden dzień (mały wyczyn laugh.gif ).
Będzie to pierwszy przejazd nowo otawrtej Transwielkopolskiej Trasy Rowerowej Odcinek Południowy Poznań - Siemianowice (Kępno), otwarcie w sobote 14 czerwca.
Dobrze by było gdybysie mnie wspierali duchowo 8)
A może jeszcze ktoś z Was jedzie ten rajd biggrin.gif
hao
Mi po 20 kilometrach się już średnio chce jeździć, więc co tu mówić o ponad 200
torn
Ja będę Cię wspierał duchowo, sam kiedyś prawie 260km na rowerku zrobiłem ;) Życzę powodzenia i miękkiego siodełka :P
KOSMOS
No to ja Panowie i Panie laugh.gif znikam. Będę dopiera na forum ponownie w poniedziałek, bo prawdopodobnie w niedziele nie dam rady :cry: po takim wysiłku.
Może coś nowego się pojawi do KONNEKT'a tongue.gif
^BerZerK^
ooo widze ze tu wiecej osob na rowerkach pomyka :-D
uwielbiam jezdzic :-D im stromiej z gory i wiecej blota i kamieni tym lepiej :-) ale na plaskim jakies dluzsze tez moze byc, hah opony 2,35 podnosza kondycje ;-)
mam pytanie jakie siodelko byscie polecili, mam zwykle authorowskie ale po nim po dluzszej jezdzie co nieco dretwieje i ucisk zaczyna byc meczacy, a ze po plaskim jezdze zwykle z dziewczyna, to wiecie ;-)
przymierzam sie do fizik plateau, ale ta cena...
KOSMOS
Hey! Udało mi się przejechać cały dystans 280 km 7 godzin i 21 minut plus czas postojów. Wyjechalismy o 4 a byliśmy o 20. Rower miał opny szerokie na 6 cm smile.gif, więc lekko nie było tongue.gif

QUOTE(^BerZerK^)
przymierzam sie do fizik plateau, ale ta cena...


W hutowni SHIMANO R&P PAWLAK jest taki napis

QUOTE
Tani rower, nie jest dobry.
Dobry rower, nie jest tani.


I tak samo jest z siodełkami, ale trudno wybrać odpowiednie.
Polecam iść do sklepu poproś sprzedawca o pokazania jakiegoś siodełke, włóż w krok tak jakbyś siedział na siodełku (dosicnij do góry, tak jak podczas jazdy) i jak się czujesz.
Szkoda jest wyrzucić sporo kasy na siodełko, które póżniej będzie nie potrzebne.
Aaaaa polecam wąskie siodełka, żadnych szerokich - wiadomo dlaczego biggrin.gif
^BerZerK^
QUOTE(KOSMOS)
Hey! Udało mi się przejechać cały dystans 280 km 7 godzin i 21 minut plus czas postojów. Wyjechalismy o 4 a byliśmy o 20. Rower miał opny szerokie na 6 cm smile.gif, więc lekko nie było tongue.gif


moje gratulacje !!!!

QUOTE
Tani rower, nie jest dobry.
Dobry rower, nie jest tani.


hah wiem pewnie dlatego laduje w niego kase - tzn latem bo zima w kompa :-D

QUOTE(KOSMOS)
I tak samo jest z siodełkami, ale trudno wybrać odpowiednie.
...ciach...
, które póżniej będzie nie potrzebne.


hah to ja wiem, ale mialem na mysli jakies konkretne typy, z kanalem po srodku albo z zelem :-)

QUOTE(KOSMOS)
Aaaaa polecam wąskie siodełka, żadnych szerokich - wiadomo dlaczego biggrin.gif

ee czemu? ja mam szeroki tylek wiec zadne takie chude i waskie nie pasuje raczej
KOSMOS
Co do siodełka: wąskie po to aby sobie posladków nie obcierac przy "szybkim deptaniu".

Własnie powoli składam sobie rower wynieście mnie to około 3 tys zł przy 20-35 % rabacie. Sama rama do roweku to 800 zł. Dobre widelce z teleskopem są znacznie droższe, ale dobry widelec kupie dopiero na przyszły rok z powodu braku kasy ;(
^BerZerK^
hmm widzisz bo ja aktulanie zbieram na rame i potrzebuje 2,5 tys :-) Duncon El Mariachi :-) do tego marzochi nowy dirt jumper, tarcze juz mam, no i kolka na jakis panzernych obrzeczach :-) tak wiec hm hm dobrze ze pracuje bo inaczej mozna pomarzyc... i tak bede zbieral do zimy do wtedy mozna niezle z cena zejsc...
a zima jezdzisz? :-D heh ja niezle wrzenie jak w grudniu przyjezdalem do sklepu (tzn tam gdzie pracuje) na rowerku 8)
KOSMOS
No to tania rama tongue.gif
To zależy czy zimą, jaźdze. Ostatnią zimę spędziłem przed kompem, bo 13 września w piątek 2002 złamałem widelec, a nie pracowałem więc nie kupowałem go.
Jeżeli tyle jeździsz to masz jakiś struj na rower?

PS masz może jakieś foto rowera?
KOSMOS
Strony z artykułami:
Głos Wielkopolski
Radio Merkury
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.