Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: 3 nowe opcje ...
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Neo14
Potrzebne jest scrollowanie ... każdy dobry komunikator ma scrollowanie w menu rozmowy itp . Po drugie bardzo potrzebna była by opcja cytatowania ( quote ) . Mogło by się cytować co ktoś powiedział i odpisywać na to . A to zdanie co by było w cytacie byłoby w takiej chmurce . Również potrzebne jest podawanie linków w formie http tzn . że podawałoby się link HTTP i do tego podawało by się który wyraz ma być wyświetlany ... coś takiego jak opcja URL na tym forum . Przydałoby się adjustowanie tekstu , czyli wyśrodkowywanie , na lewo , na prawo i pogrubianie , pochylanie , podkreślanie . To by usprawniło komunikator !
Matzec
> Potrzebne jest scrollowanie ... każdy dobry komunikator ma scrollowanie w menu rozmowy itp .

Nie bardzo rozumiem. Mówisz o zwykłym przewijaniu zawartości okienka? Przecież jest.

> Po drugie bardzo potrzebna była by opcja cytatowania ( quote ) .
> Mogło by się cytować co ktoś powiedział i odpisywać na to .
> A to zdanie co by było w cytacie byłoby w takiej chmurce .

"Takiej chmurce"? Czy jakiejś ramce w np. innym kolorze? Jak wyobrażasz sobie obsługę tego np. w sieci GG? Co zobaczyłby użytkownik oryginalnego klienta?

> Również potrzebne jest podawanie linków w formie http tzn . że
> podawałoby się link HTTP i do tego podawało by się który wyraz ma być
> wyświetlany ... coś takiego jak opcja URL na tym forum .

Jak wyżej - co zobaczyłby użytkownik oryginalnego klienta?

> Przydałoby się adjustowanie tekstu , czyli wyśrodkowywanie , na lewo ,
> na prawo i pogrubianie , pochylanie , podkreślanie . To by usprawniło komunikator !

Jak wyżej...
torn
QUOTE(Matzec)
> Przydałoby się adjustowanie tekstu , czyli wyśrodkowywanie , na lewo ,
> na prawo i pogrubianie , pochylanie , podkreślanie . To by usprawniło komunikator !

Jak wyżej...
Co do justowania i środkowania textu to nie wiem co by zobaczył user (raczej luser :P) ale pogrubianie, pochylanie, podkreślanie i zmiana kolorów przecież jest w GG. I w konnekcie też mogło by być, no nie hao? ;) W końcu po co ten RichEdit?
Sija
podkreslanie, pogrubianie, kursywa - bylo by fajnie, ale kolory? kolory w gg sa strasznie malo wyszukane tongue.gif
Neo14
Scrollowanie faktycznie jest , adjustowanie tekstu nie przejdzie , URL i cytaty nie przejdą to chociaż pogrubianie smile.gif
vojtek
Ja tam uwazam ze to sa zbedne bajery, zamiast tego lepiej zrobic obsluge nowych sieci, konferencje itp ;p Ale to tylko moje skromne zdanie i jak wszyscy bardzo chca to oczywiscie moze i byc to pogrubianie wink.gif
Olórin
QUOTE(vojtek)
Ja tam uwazam ze to sa zbedne bajery, zamiast tego lepiej zrobic obsluge nowych sieci, konferencje itp ;p Ale to tylko moje skromne zdanie i jak wszyscy bardzo chca to oczywiscie moze i byc to pogrubianie wink.gif

zgadzam się z tobą smile.gif ale pogrubianie przydało by sie

ciekawe jak to zrobić jak czcionka odbieranych wiadomosci jest już pogrubiona smile.gif ale to nie problem smile.gif


ps. chodzi o scroolowanie ostatnio wysłąnych wiadomości (tak jak w linuxowej powłoce bash??)?? bo to jest CTRL+strzałka w góre/dół
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.