Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: grupy, ortografia...
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
sn0wman
jestem prawie pewny że było to już dyskutowane, więc zastanawia mnie czemu nie zostało w programie jeszcze zaimplementowane:
czemu kontakt można przypisać tylko do jednej grupy ??? potrzeba odmiennego rozwiązania jest tak oczywista że chyba nie muszę jej tłumaczyć ?
mam też taką propozycję wtyczki: analogiczna do obecnej w wordzie funkcja poprawy ortografii, tak że błędy są w realtime podkreślane na zielono i czerwono.

atol
a chyba była taka wtyczka co robiła kolorowała składnie... 4koders chyba. Może odrobina modyfikacji i było by dobrze?
saCOOL
Nad wtyczką poprawiającą tekst (chyba) trwają prace (gdzieś w świecie o tym szeptają).

Co do grupowania to: oczywiście, że potrzebne, aż dziw, że nie ma go od początku (to nie powinna być wtyczka, lecz normalna funkcja Konnekta).
bulanh
QUOTE(atol @ 30.04.2006 - 15:17) *

a chyba była taka wtyczka co robiła kolorowała składnie... 4koders chyba. Może odrobina modyfikacji i było by dobrze?


Z tego co znam kod tej wtyczki, to raczej nie...

A co do poprawiania ortów, to taki dodatek byłby bardzo przyjemny. Gdyby się jeszcze opierał na słowniku Word'a....
arct!c
Wraz z nowym kIEview będzie można pobawić się w te klocki (bez niego pewnie też, ale z łatwiej tongue.gif) - wyczytane na forum.
Abraxas
Nowy kIEview - urban legend wink.gif
beosia
dlaczego akurat słownik worda a nie np z openoffice'a?
bulanh
OpenOffice'a na oczy nie widziałem, więc nie wiem jaki ma słownik. Wiem natomiast, że słownik z Word'a (z którego korzystam) jest bardzo dobry. Oczywiście osoba chętna do napisania takiej wtyczki nie ma obowiązku z niego korzystać. To tylko taka moja sugestia.
sn0wman
najlepiej w każdym razie żeby korzystało z czegoś co już jest, to oczywiste.
[...]
ale grupy tu nie mają precedensu. dokładnie - miałem tu na myśli nie pomysł na wtyczkę tylko modyfikację samego programu. przecież nawet padu jest tutaj lepsze !
beosia
QUOTE(bulanh @ 30.04.2006 - 21:54) *
Wiem natomiast, że słownik z Word'a (z którego korzystam) jest bardzo dobry.
Na pewno jest dobry ale byłyby problemy z licencją ma wykorzystanie go w konnekcie, wszak produkty microsoftu nie są freeware wink.gif
jiobel.
Przecież jest dużo słowników w sieci. Chociażby SpellBound. huh.gif
bulanh
QUOTE(beosia @ 1.05.2006 - 00:34) *

[...], wszak produkty microsoftu nie są freeware wink.gif

Ano, też coś o tym słyszałem. Jednakże, StRuGi i jiobel. podali całkiem interesujące alternatywy. Może znajdzie się kto chętny? Sn0wman?
sn0wman
bula chyba żartujesz wink.gif
zrobię tą wtyczkę jak się pojawi konnekt 0.7 i SV8 dla musepacka !
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.