Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Klopot z odswiezaniem opisow/ znikanie okna emotikon
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Radek
Wiem, ze tematy dotyczace tych problemow zagoscily juz na forum ale jako, ze zadne konkretne rozwiazanie nie zostalo zaproponowane chcialbym sprawe odswiezyc.
Po pierwsze primo: Czy da sie zrobic cos aby , gdy mam status "niewidoczny", opisy osob z mojej listy odswiezaly sie prawidlowo? To naprawde potrafi zmylic wacko.gif . Nie ukrywam, ze jest to bardzo irytujaca rzecz dry.gif .
Po drugie primo wink.gif : znikajace okno emotikon! Jesli zna sie na pamiec wszystkie "kody" buziek to pol biedy ale jesli chcemy skorzystac z podgladu okna to kazda przychodzaca wiadomosc automatycznie je zamyka. Nie sposob wtedy na spokojnie znalezc interesujacej nas emoty blink.gif .

Licze na Wasza pomoc excl.gif smile.gif

Pzdr.
beosia
A propos drugiego primo to winna znikaniu okna emotikon jest wtyczka kMigacz (zakładam że masz ją włączoną). Więc albo miganie przy nadchodzących wiadomościach albo brak znikania okna emotikon przy nadchodzących wiadomościach... (ktoś ostatnio pisał bodajże w temacie kLocka, że powstała wersja kMigacza z poprawionym błędem zamykania okna emotikon ale mi nadal nie działa jak powinna)
Radek
Dzieki! smile.gif
Wlasnie pozbylem sie tego problemu, po prostu zrezygnowalem czasowo z kMigacza. Nie znalazlem wersji, ktora bylaby wolna od bledu.
Jeszcze gdyby opisy dzialaly poprawnie to Konnekt bylby nie do pobicia! rolleyes.gif . Jednak tak znaczaca wada niestety obniza moja ocene tego wartosciowego komunikatora sad.gif . Tak czy inaczej nadal licze, ze to sie zmieni i czekam na sugestie dotyczace rozwiazania tej zagadki wink.gif .

Pzdr.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.