Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Użytkownicy....
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
dedec
Czemu 2250 osb zarejstrowanych wogole sie nie odezwalo po co wogule sie oni rejstrją, morzna by bylo im konta kasowac po ok. 3, 4 miesiacach konta.

PS To jest tylko moje zadanie
Olórin
zagłosowałęm na tak, ale powinno być że kasuje tylko tych co ostatnie logowanie >4 miesiące i ilość postów < 10 smile.gif
hao
Konta na forum do profile na stronie... Dlatego większość się nie odezwała.
miluti
Z tego co pamiętam to konta są usuwane automatycznie jeśli użytkownik przez dłuższy czas nie korzysta z Konnekta więc nie ma sensu zmieniać czegokolwiek w tym temacie.
SandmmaN
QUOTE(Olórin)
zagłosowałęm na tak, ale powinno być że kasuje tylko tych co ostatnie logowanie >4 miesiące i ilość postów < 10 smile.gif

Myśle ze limit postów można sobie darować - potem będziemy przeglądać forum gdzie będą posty o treści:
"heh, fajnie, dzieki"
"jestem ZA !!!"
"hahahaha"
bo ludzie nie mając nic ciekawego do powiedzenia będą musieli sobie nabic te 10 postów...
shw
dokladnie - forum jest dla tych,ktorzy chca sie wypowiadac - zaden przymus.
hao- jaki jest czas, po ktorego przekroczeniu (chodzi o uruchomienie konnekta) konto jest kasowane ?
Arlathan
zbyt pochopnie zagłosowałem, na "tak"... ale jesli konta kasowane na stronie mają unimożliwić w jakis sposób korzytanie z Konnekta to raczej nie byloby to optymalne.

namowilem kilku znajomych na ten komunikator... z jenym ostatnio rozmawialem i nawet nie wiedział o istnieniu forum staminy..
mimo iz uzywa konnekta juz jakiś czas...

jesli bym mogł, cofnąłbym swoj głos.

konta mozna by kasowac tylko dla odchudzenia bazy;)
hao
Konta ewentualnie usuwam ręcznie według luźno przyjętych kryteriów... Jak dotąd było tak tylko raz... Za jakiś czas trzeba będzie to pewnie powtórzyć... Nie ma co zaśmiecać serwera
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.