Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Hasło gadu
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
Marcin.lbn
Czy istnieje już jakiś program, który jest w stanie wyciągnąć hasło do numeru gadu ?
Oczywiście korzystam z konnekta a nie z gg ...
Abraxas
W konnekcie niezbyt się da ponieważ przy próbie przypomnienia hasła (ustawienia -> gg -> przypomnij hasło) nie widać tokena. Zawsze można na chwilę oryginalne GG zainstalować i tam to zrobić.
Marcin.lbn
Prolem w tym że nie wiem jakiego maila dałem a hasło mi wcieło :/
Numer gadu zakładałem ze 3 lata temu i nie pamiętam tego.
Kartke na której to wszystko było gdzieś mi wcieło :/
Numer mam całyczas aktywny pisze z niego i wogóle ale chce zrobić formata i po nim bedę musiał mieć to hasło by nadal korzystać z tego numerku gadu...

W gg jest plik config.dat i z nieg wszystkie hasła da się wyciagnąć a w konekcie ?
Abraxas
Skoro śmigasz na tym numerku to ciągnij program SnadBoy's Revelation i wykorzystaj go do podejrzenia zakropokowanego hasła smile.gif
Marcin.lbn
Ściągnołem ten program ze strony autora i przy instalacji mks_vir wykrywa i usuwa wirusa ...
Abraxas
Chyba nadgorliwy ten MKS. U mnie Kaspersky nic nie wykrywa jeśli chodzi o ten plik.
Marcin.lbn
A działa ci ten program? ja go otwieram klikam na ten "celowniczek" przeciągam go na zakropokowane hasło i nic :/ jak to ma działać? Czy może przez mks-a to nie chodzi czy to ja cos źle robie?
Abraxas
W konnekcie działa bez problemu. Łapiesz za celownik i przenosisz na zakropkowane pole, a w okienku tego programiku pojawi się Twoje hasło.
Marcin.lbn
Więc przez mks-a mi to nie działa zaraz postaram sie coś z tym zrobić smile.gif

wyłaczyłem mks-a zainstalowałem jeszcze raz i działa biggrin.gif
Mam już hasełko !
Wielki dzięki i ogromne PIWO dla Ciebie za pomoc smile.gif

Da sie tutaj na forum przydzielać jakieś plusy za pomoc lub cos w tym stylu ?
KoSiarzPL
Abraxas i teraz kolega będzie kradł wszystkim hasła jak leci a wystarczyło mu powiedzieć by to pomocy technicznej gg napisał.
Marcin.lbn
Żeby "ukraść" kumuś hasło za pomoca tego programiku musiałbym siąść do kompa tej osoby zainstalować tamten program zrestartować mu kompa by działał, jesli ma antywirusa który by go blokował (nie dopuszczał do instalacji) to bym musiał go wyłączyć i dopiero ... Dużo czasu to zajmuje ;] A pozatym po co mi hasła kumpli ?
psota
Czy mi się wydaje czy wtyczka GG nie pobiera obrazka przy przypominaniu hasła? Jakoś u mnie nie pobiera jak wpierw podaje maila, a potem prosi o tekst z obrazka którego nie ma. Tak samo mam przy zmianie hasła/maila.
KoSiarzPL
Było niedawno. W dziale "problemy".

PROPOZYCJA do modków. Utwórzcie temat "Najczęstrze problemy z GG" i dodajcie tam dwie rzeczy po pierwsze że Konnekt nie pobiera obrazka po drugie "ja widzę wiadomości od kolegi a on ode mnie nie" i przyklejcie go.
macie3k
QUOTE(KoSiarzPL @ 2.05.2006 - 19:59) *

Abraxas i teraz kolega będzie kradł wszystkim hasła jak leci

tylko tym, którzy w sieciach p2p udostepniaja katalog program files smile.gif

QUOTE
a wystarczyło mu powiedzieć by to pomocy technicznej gg napisał.

tja... równie dobrze mógłby do samego Billa pisać i efekt byłby identyczny
Abraxas
Kosiarz: jakby napisał coś w tym stylu: "olaboga zgubiłem hasło i ni cholery nie pamiętam a ggteam ma mnie za hakiera, więc prosze o możliwość zarąbania hasła" to by nie dostał. Revelation akurat sam używałem do odzyskiwania haseł (kochany tatuś zapomniał) i myślę że skoro gość może odpalić priogram na którym jest hasło to i może je odkryć. Jakby nie miał dostępu do zakropkowanego hasła to by metody nie dostał. Stąd ten pingpong postowy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.