Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Mejlik - brak informacji o autorze i temcie
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Abraxas
Z mailiKa korzystam już od dawien dawna i śmiga bez problemu. Tylko, że jakoś nigdy nie wiedziałem, że ma możliwość wyświetlania oprócz ilości maili na skrzynce także informacji o autorze i temacie maila. Niestety nijak nie mogę go zmusić do wyświetlania tych informacji w kNotify. Może ktoś mnie oświeci? unsure.gif
Abraxas
Długi weekend minął, fachowcy wrócili z pikników i majówek, więc ponawiam pytanie smile.gif
Thufir
Możesz się nie doczekać, ja już pewnie z drugi tydzień czekam aż mi ktoś odpowie dlaczego skopali kZmieniacza wink.gif
KoSiarzPL
A kto ci kazał instalować tą "nową" wersję. Ja używam starej i nie mam problemu. Ja mailika nie używałem więc Abraxas niestety nie mogę Ci pomóc. Chyba nie wszyscy wrócili z majówki smile.gif
A skąd wiesz że mailik ma takie możliwości o które pytasz?
Abraxas
@Thufir: Tobie nikt nie odpowiedział bo rozwiązania Twojego problemu po prostu jeszcze nie ma i trzeba czekać aż Sija coś z tym zrobi. Akurat on należy do tej grupy co zamiast sobie strzępić palce na odpowiedzi spokojnie odnotowuje problemy i usuwa powoli, przynajmniej tak mi się wydaje.

@KoSiarzPL: w FAQu widziałem ale opisu tej funkcji nie widziałem smile.gif
KoSiarzPL
No to napisz PM do arctica przecież on jest autorem tego artykułu. BTW dziwne że na głównej stronie jest podany autor a w samym artykule brak tej informacji. Według mnie duże niedopatrzenie
Akira
mejlik chyba jest nastawiony na pokazywanie czy jest nowa poczta nie ma tematów ani autorów. Chyba emnotifier ma taką funkcję
Abraxas
To cóż to za dziwy są?
Abraxas
Cud się stał i zadziałało. Przy ustawionym limicie wyświetlania na 0, wbrew opisowi ("bez limitu") nie pokazuje szczegółów wiadomości, ale po przestawieniu na jakąś wartość śmiga wesoło jak na obrazku powyżej.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.