Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: półprzezroczystość
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
sn0wman
jak w temacie. włączyłem i nie działa. przepraszam - działa po uruchomieniu aż do pierwszego kliknięcia w interfejs (lista albo gdziekolwiek...), Tłok'a wyłączyłem pod wpływem podejrzeń że to przez niego ale jednak nie. po schowaniu do traya i pokazaniu spowrotem okno charakterystycznie miga ale ostatecznie po tym mignięciu jest nieprzezroczyste. 100% krycia.
Nexces
poszukaj dokladnie... tez mialem na poczatku ten problem... sie okazalo, ze ta przezroczystosc jest ustawiana w kilku miejscach wink.gif
p2tomi
QUOTE(sn0wman @ 2.05.2006 - 23:28) *

jak w temacie. włączyłem i nie działa. przepraszam - działa po uruchomieniu aż do pierwszego kliknięcia w interfejs (lista albo gdziekolwiek...), Tłok'a wyłączyłem pod wpływem podejrzeń że to przez niego ale jednak nie. po schowaniu do traya i pokazaniu spowrotem okno charakterystycznie miga ale ostatecznie po tym mignięciu jest nieprzezroczyste. 100% krycia.


Po wlaczeniu komutera na pasku po prawej stronie (w autostarcie) uruchamia sie konnekt, prawda? Najezdzasz myszką i prawym klikasz raz. Rozwija sie lista i tam masz opcje półprzezroczystości, którą zaznaczasz.

W ustawieniach konnekta, masz tez opcje nadawania przezroczystości. Moze to wina tego. Jak nie to może reinstal...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.