Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jak to zrobic w kLanie???
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
ferrarius
Uzywam kLana. Jak ustawic inny dzwiek nadchodzacej wiadomosci w kLanie. Jak zrobic, zeby wiadowmosci z kLanu pojawialy sie w innej grupie niz, tam gdzie wszyscy. U mnie w sieci lan pracuje okolo 200 komputerow. Ludzie wysylaja bardzo duzo wiadomosc na siec lokalna. Jak Konnekt pochodzi kilka godzin z kLanem to okno Konnekta trzeba przewijac kilka razy, bo Konnekt kazdy kontakt dodaje do listy. Nie moglby wpychac tych kontaktow do osobnej grupy??? I jeszcze jedno dlaczego w kLanie pojawiaja sie takie opoznienia??? Jesli np. zaczne z kims rozmowe i ja cos napisze, a potem on to jego wiadomosc pojawi sie w oknie rozmowy dopiero po klinknieciu kontaktu, a nie pojawia sie od razu w oknie tak jak podczas rozmowy przez GG. To jest bardzo denerwujace, bo nie widac co rozmowca napisal...

PS. Troche to dlugie wyszlo biggrin.gif
case
co do kontaktow, to utworz sobie grupe gg [or sth like that :wink: ], gdzie wrzuc wszystkich userow gadowych i kozystaj z tej grupy jak z domyslnej, a kontakty kLanowe beda Ci sie dodawac do grupy glownej 8) i nie beda zawracac tylka :wink: [na dzien dzisiejszy chyba innego wyjscia nie ma...]
ferrarius
A co z dzwiekiem i opoznieniami??
hao
Innego dźwięku się niestety nie da, chyba że kBot zacznie współpracować z sound.dll i ktoś napisze do tego skrypt smile.gif
A z tymi opóźnieniami to nie bardzo rozumiem... Powinno działać tak samo jak na GG
ferrarius
Dzieje sie nastepujaca rzecz. Ktos napisal wiadomosc winpopup i zostala wyslana do wszystkich uzytkownikow sieci, w tym do mnie. Konnekt dodaje koputer z ktorego zostala wyslana na koniec listy w kontaktach. Klikam no i pojawia mi sie okno z wiadomscia. Powiedzmy teraz, ze odpisuje komus w tym oknie, ktore otworzylem. On dostaje wiadomsc odemnie i odpisuje mi, a w moim otwartym okienku rozmowy z nim wiadomosc od niego nie pojawia sie. Musze je zamknac i jeszcze raz otworzyc lub jeszcze raz kliknac nazwe komputera w kontaktach, zeby ja przeczytac:( Dalaczego nie jest wyswietlana automatycznie, tak jak podczas rozmowy przez GG???
hao
Rozumiem o co chodzi, ale nie wiem czemu się tak dzieje... U mnie chodzi to prawidłowo smile.gif Zgłoś to do błędów... Jak się będę kiedyś zajmował kLanem to rzucę okiem
sm00th
ferrarius napisz jaki masz system oraz jakie protokoly sieciowe sa zainstalowane. To ma duze znaczenie w przypadku kLANa, a ja chcialbym potestowac go na roznych konfiguracjach.
ferrarius
Posiadam system Win XP PL + SP1.
Co do sieci lokalnej to za bardz sie nie znam, ale mam zaistalowane nastepujace skladniki:
1. Klient sieci Microsoft Network
2. Udostepnianie plikow i drukarek w sieci Microsoft Network
3. Harmonogram pakietow QoS
4. Protokol internetowy TCP/IP
Nie wiem czy ci to pomoze smile.gif
Herrero
Witam

Mam ten sam problem z kLanem co ferrarius. Czy da się coś z tym zrobic, czy będzie to wkrótce poprawione??

Pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.