Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jabber & słowniki
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > Jabber
ved
Jestem na jabberze od jakiegos czasu, konto zalozylam glownie ze wzgledu na MSN.
Korzystam z chrome.pl, ktory tak swoja droga pada co piec minut, a czasami za chiny nie mozna sie z nim polaczyc.
Slowniki nie zyja.
Na jabberpl.org , gdzie etz mam konto, ze slownikami tez nie mozna sie poalczyc.

Niech ktos mi powie, co jest takie swietne w jabberze, ze wszyscy sie tak tym zachwycaja??? :|
Bo ja naprawde jestem cierpliwa osoba, ale to z czym sie jabber przez ostatnie tygodnie zaprezentowal mi to jestem zmuszona powiedziec, ze gorsze to od serwera gg (ten nie pada ostatnio:))

Na co komu milion mozliwosci sieci jabber, skoro i tak nie mozna sie z tym poalczyc???:|
jiobel.
Chrome.pl miał problemy techniczne, które smokowi udało się chyba naprawić (z tego co czytałem, tak wynika).
Jabberpl.org – nie wiem, nigdzie nie ma notek technicznych, więc nic nie wiadomo.

Jeśli chcesz znaleźć serwer, który Cię zadowoli, poszukaj trochę. Jabber to naprawdę dobra rzecz. Bardzo dobra.
sasquacz
uaznia.net nigdy nie pada wink.gif przynajmniej mi jeszcze ani razu
ved
co z tego ze nie pada, skoro nic a tym serwerze nie ma(co mnie by interesowalo:)

QUOTE
Chrome.pl miał problemy techniczne, które smokowi udało się chyba naprawić (z tego co czytałem, tak wynika).


Nie udalo sie:]

QUOTE
Jeśli chcesz znaleźć serwer, który Cię zadowoli, poszukaj trochę. Jabber to naprawdę dobra rzecz. Bardzo dobra.

No swietnie, tylko ze wiesz, nie kazdy ma czas iochote szukac w nieskonczonosc.
Zenujaceto jest, naprawde.
jiobel.
To używaj Gadu-Gadu. Proste.

Poza tym – to nie wynika z winy Konnekta, więc post nie w tym dziale…
Przemekc1
lhs z czego korzystasz?
lhs
Z zagranicznych - jabber.org, z polskich - jabber.wp.pl.

I do ved jeszcze - jeżeli masz konto na jakimś serwerze, nie oznacza to, że jesteś zmuszona do korzystania z usług wyłącznie tego serwera - możesz korzystać z usług dowolnych innych serwerów smile.gif
Lwiczek
dobry jest jeszcze jabber.cz smile.gif

Btw. jabberpl.org... znajoma zachecona moim opisem na gg zalozyla na wspomnianym serwerze konto no i jest myk... jak jestem niedostepny/ukryty [mam konto na jabber.wp.pl i gmail.com - problem wystepuje na obu] to dostaje komuniakat:
CODE
[błąd <tresc wiadomosci>]


ktos moglby potwierdzic/ma chec/mozliwosc przetestowac?
Olórin
Gmail nie obsługuje (zgodnie z protokołem!) statusu ukryty, więc albo jesteś nie połączony albo masz stary status. Serwer Gmaila nie ma również offline storage, więc to norma gdy nie jesteś połączony.
Lwiczek
Po pierwsze: najpierw problem wystapil dla konta na wp.pl przy czym wcześniej nie miałem takich problemów [nikt nie zglaszal zadnych bledow...] zarowno na ukrytym jak i na niedostepnym.

Po wtore: moze i gmail nie obsluguje statusu ukryty i traktuje to jako niedostepny, ale ZTCW to wtedy wysylana wiadomosc jest przekazywana jako email... [nie sprawdzalem blizej].
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.