Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: DENERWUJACY PROBLEM
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
GieSu
hm mam pewien problem od jakiegos czasu.. co chwile Konnekt mi proboje wysylac esmesy .. czy to bramka panoramy sie wlacza ze nie moze wyslac esemesa czy to wyskakuje Tolken idei.. nawet nie wiem co w tych esemesach jest wysylane.. praktycznie wszystkie skrypty z bota wylaczylem i nadal to samo .. z ery tez blad i plusa... bez sensu... to musi jakis skrypt probowac wysylac informacje pewnie jak jestem ukryty a ktos pisze .. spotkal sie ktos z Tym?
dedec
Ten temat pojawil jsuh sie

http://www.stamina.eu.org/forum/viewtopic....ight=token+idei

ale nikt nie opowidzal na ten probilem...
TO samo mi wyskakuje...
winthux
a nie macie w kolejce smsów do wysłania? (historia->kolejka)
hao
Odpisywałem na to już kilka razy... Wyłączcie pozostawianie smsów w kolejce, usuńcie te, które jeszcze tam siedzą i będzie po kłopocie... Po prostu raz na jakiś czas SMSy, których wysłać się nie udało wysyłane są ponownie...
GieSu
no dzieki smile.gif) prawdopodobnie dziala wink.gif ja myslalem ze To cos zwiazanego z k.bot'em bo tak jakos w tym samym czasie mi sie zaczelo to robic smile.gif a szukalem po skryptach czy ktorys nie ma opcji wysylania esemesow przypadkiem a i nie znalazłem dlatego Napisalem Do was smile.gif...
Mialem jeszcze problem ze jak zalozylem haslo na konekta tzn na profil a potem jak chcialem go usunąc... czyli nic nie wpisujac jako nowe haslo to potem po odpaleniu konnekta wyskakiwal komunikat brak dostepu/czy nie masz dostepu do pliku takiego czy takiego.. no ale jakos poradzilem z Tym sobie Pozdrawiam
Puma
Mam takie coś.
Wysyłam smsa do kogoś, piszę że "wysyła" i dalej nic się dzieje. Wyłączam to i wysyłam z innej bramki, pisze to samo "wysyła" o kurcze nic więcej. Patrze do historii a tam jest że wysłałem te same dwa smsy.
Pytanie : czy to błąd K czy też bramki która nie daje zwrotnej odpowiedzi że sms poszedł a może nic nie wysłałem tylko tak dla jaj jest to w histori ?
Dla mnie to ważne, znajome skarżą się że "nękam" eSeMeSami sad.gif
hao
Bramka zawsze zwraca efekt wysyłania. Skoro "stoi" znaczy że coś jest nie tak... Do historii wrzucana jest zawsze, niezależnie od wyniku wysłania więc do kiepski wyznacznik...

Wszystko zależy od bramki, ale jeżeli się zaloguje (o ile jest taka potrzeba) i wyśle żądanie wysłania samego sms'a i utknie przy czekaniu na odpowiedź, to chociaż skrypt się "zawiesi" czekając SMS najpewniej dojdzie... Niestety niewiele jestem tu w stanie zdziałać...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.