Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: 'when available'
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
mati_reżyser
czy mozliwe jest stworzenie wtyczki, ktora wysylalaby sms ze wczesniej skonfigurowanej bramki pod dany nr telefonu, wtedy, gdy dany kontakt zrobi sie dostepny/zaraz wracam ? przyda sie to np kiedy chcemy z kims pogadac no i zeby nie sleczec przy kompie, zostawimy go wlaczonego z konnektem no i tylko czekamy na sms...to by bylo piekne rolleyes.gif
lhs
"when avivable"? blink.gif Może "when available"?
mati_reżyser
tak, sory za ten piep*zony blad no......
jiobel.
+1

(w sumie kiedyś o tym myślałem, żeby prosić – ale w odpowiedzi dostałbym zupełnie … jak odpowiedź lhsa (swoją drogą po co ta angielszczyzna? nie można normalnie, po prostu napisać po polsku?))
mati_reżyser
ludzie..coscie sie uczepili tego angielskiego...zrobilem blad to fakt, ale nie po to napisalem zebyscie sie czepiali angielskiego tylko zapytalem o mozliwosc stworzenia takiej wtyczki
Akira
Przecież jest już taka możliwość... więc po co robić następne wtyczki
mati_reżyser
widocznie zle szukalem, Akira moglbys podac link do wtyczki o ktorej mowisz? Bylbym wdzieczny
Akira
Z tego co mi wiadomo ktoś tutaj na forum zrobił takie coś poprzez wtyczke k.away ale nie wiem dokladniej ocb.
MikeMan
W sumie chcialem wlasnie zakladac podobny temat.Bardzo miloby bylo z tym powiadomieniem,a jesli nie to chociaz jakis dzwiek glosny jak okreslony kontakt zrobi sie dostepny.
jiobel.
MikeMan:
To ostatnie przecież możesz zrobić…

Kontakt / Więcej / Dźwięki – ustawiasz sobie indywidualny dźwięk dla danego kontaktu.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.