Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: jak zmienic poczatkowy splash screen ??????!!!!!!!!!
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
tomyy
jak zmienic poczatkowy splash screen ??????!!!!!!!!! help
Arlathan
powstaje pytanie.. kiedy... ale po co? wink.gif

przecież ten jest ładny biggrin.gif
torn
ResHackerem:

1. File -> Open... plik ui.dll
2. Actions -> Replace Bitmap...
3. Klikasz 'Open file with new bitmap...'
4. Wybierasz plik w formacie BMP 300x200px jako nowy splash.
5. Klikasz 'Replace'
6. File -> Save.

Nie zapomnij zrobić backupu ui.dll w razie jakby coś poszło źle.
tomyy
QUOTE(torn)
ResHackerem:

1. File -> Open... plik ui.dll
2. Actions -> Replace Bitmap...
3. Klikasz 'Open file with new bitmap...'
4. Wybierasz plik w formacie BMP 300x200px jako nowy splash.
5. Klikasz 'Replace'
6. File -> Save.

Nie zapomnij zrobić backupu ui.dll w razie jakby coś poszło źle.



ok dzieki wielkie smile.gif
hao
O ile dobrze pamiętam rozmiar bitmapy jest nieistotny...
ferrarius
Tylko po co to zmieniac. Przeciez jest ladny smile.gif
shw
ja wlasnie sie dziwie dlaczego staminiacy sami podali mu sposob smile.gif
splash to badz co badz ich robota i... no ja bym nie byl zachwycony, jakby ktos zmienil cos takiego w moim progu...
Olórin
jest ładny ale ja i tak mam go wyłączonego tongue.gif
Olórin
QUOTE(shw)
ja wlasnie sie dziwie dlaczego staminiacy sami podali mu sposob smile.gif
splash to badz co badz ich robota i... no ja bym nie byl zachwycony, jakby ktos zmienil cos takiego w moim progu...

IMHO i tak napis "Stamina" i "Konnekt" oraz loga są na każdym miejscu w programie to jedna "sztuka" w tą czy w tą nierobi różnicy smile.gif

tomyy: podziel się z nami swoim nowym splash screenem może torn'owi i hao się spodoba tongue.gif
tomyy
a tutaj go znajdziecie

www.tomyy.alberciki.one.pl
tomyy
QUOTE(tomyy)
a tutaj go znajdziecie

www.tomyy.alberciki.one.pl


aha no i pracuje nad kolejnym smile.gif
Olórin
na samej górze w dziale linki->komunikatory dał link do G***-G*** a do konnekta zdrajca niedał...............
case
heh ukamienowac nieszczesnika!@! :wink:
:arrow: a splesz quite, quite :wink:
torn
Hmm, chyba niedawno odkryłeś że istnieje coś takiego jak PhotoShop... Generalnie splash mi się nie podoba... jest taki... taki... beznadziejny?
tomyy
QUOTE(torn)
Hmm, chyba niedawno odkryłeś że istnieje coś takiego jak PhotoShop... Generalnie splash mi się nie podoba... jest taki... taki... beznadziejny?


hehe no znalem alenie uzywalem smile.gif, a co dlinka juz sie robia poprawki !!! Olórin - sorx smile.gif
Ludwik
Jasne, że splash nie jest taki profesjonalny jak splash Torna - Torn jest profesjonalista i nie ma co z nim porównywać. Ale jest... sympatyczny (splash, nie Torn. Chociaż Torn własciwie też) smile.gif
tomyy
QUOTE(Ludwik)
Jasne, że splash nie jest taki profesjonalny jak splash Torna - Torn jest profesjonalista i nie ma co z nim porównywać. Ale jest... sympatyczny (splash, nie Torn. Chociaż Torn własciwie też) smile.gif


zgadzam sie z przedmowca smile.gif... i dzieki za pozytywna ocene splasha ....... te nie pozytywne tez z usmiechem przyjmuje jol
nix
a moze niech sie gola laska pokazuje zamiast splash screen??? za kazdym razem inna? =O)

nie lubie takich wodotryskow... na co ten splash screen caly... tylko sie wlacza dlugo... hehe =O)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.