Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zapchana historia opisów
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
Wolfik
Mam następujący problem: Gdy zmieniałem opisy były one dopisywane jeden pod drugim. Było to wygodne bo jak chciałem zmienić szybko opis na stary to wystarczyło kliknąć tam gdzie się zmienia i wybrać stary opis. Od jakiegoś czasu jest jednak tak, że lista stanęła w miejscu i stare opisy blokują dodawanie nowych - tak jakby się zapełniło. Nie wiem czy mnie zrozumieliście bo jest to troszkę skomplikowane.
mortiser
Ja mam dokładnie taki sam problem ! Plisss pomóżcie !! bo mnie bardzo wkurzają te stare opisy :|

// Cytat wyciąłem - prosimy nie cytować całego ostatniego posta w temacie.
lukaszgl
Ja bym zajrzał najpierw w faq a dopiero później pytał wink.gif

Prosze --> http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=3881
mortiser
Gdyby to zadziałało to bym nie pisał w obu "lub niema tego pliku !
Pozatym nie chodzi o to zeby wykasować wszystko tylko zeby sie usówały stare (najstarsze) statusy, które są tam zapisywane a sie nie kasują i nowe sie nie zapisują.

Może jednak coś wie na ten temat bo narazie widze ze ubogo tu ze znajowmością tego porgramu :]

// Cytat wyciąłem - prosimy nie cytować ostatniego posta w temacie.
// http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=4421
jiobel.
Tego pana pożegnamy. Skoro się nie znamy, to nie pomożemy.
Thufir
Ja mam taki sam problem, wystąpił on po zainstalowaniu nowego kZmieniacza, ale developerzy wtyczki olewają moje posty w jej topicu, wiec pewnie nic nie da sie zrobić. W każdym razie po wgraniu nowej wersji wtyczki nie dodawały się nowe opisy, mimo że miałem ustawione zapamiętywanie 60-ciu ostatnich, zapamiętanych były tylko kilka (jeszcze z czasów poprzedniej wersji wtyczki), a nowych nie dodawało i nadal nie dodaje po zresetowaniu listy.
jiobel.
A czytałeś topic cały o zmieniaczu? Tam są wyjaśnienia. Poza tym – co to za pomysł, że tam nie pomagają (a tym bardziej, że tu zechcą – oO)?
Thufir
Nie napisałem że tam nie pomagają, a tu zechcą. Napisałem jak to u mnie wygląda. Poza tym nie dostałem odpowiedzi na moje posty (tu też nie liczę), a wcześniej ten temat nie został poruszony, bo ciężko pisać o problemach przyszłej wersji wtyczki zanim zostanie wydana...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.