Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Konnekt - wersja Portable
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
czar1985
Od dwóch tygodni używam paru programów w takiej wersji m.in. Firefox, Sunbird. Mam je zawsze z sobą ( w odtwarzaczu mp3) i musze stwierdzić, że jest to niebywale wygodne. Podłączam, mój odtwarzacz w bibliotece i po chwili korzystam ze swojego oprogramowania. Zaraz po skończonej pracy odłączam go nie pozostawiając śladów swej bytności.

Chciałbym, aby mój komunikator, był w takiej wersji.
Sija
bylo, poszukaj na forum.
mleko
hmm a nie wystarczy przekopiowac profil do katalogu Konnekta?
w opcjach poustawiac sciezki wzgledne i heja wink.gif


//EDIT: jeden blad poprawiony (thx alberht tongue.gif )
alberht
a nie względne?:>;)
Sardo
1. Wyłącz K.
2. Przerzuć cały katalog twojego profilu z C:\Documents and Settings\USER\Dane aplikacji (chyba taka była jego pierwotna lokalizacja - jeśli niedokładnie, to przepraszam, sam od jakiegoś czasu używam K z profilem na pendrivie) na dysk wymienny. Zrób też (tak na wszelki wypadek) backup tego folderu...
3. Otwórz rejestr i znajdź gałąź:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Stamina\Konnekt
4. Zmień w niej wartość w kluczu 'ProfilesDir' na nowy adres folderu z twoim profilem.
5. Odpal K. Wszystko.
To przepis na pozorną przenośność K, bo to własny profil, a nie cały program masz zawsze przy sobie. W instalację samego K na pendrivie nigdy się nie bawiłem, więc niestety nie potrafię pomóc.

Pzdr.
mleko
wystarczy zainstalowac konnekta byle gdzie, przeniesc katalog na pendrive (np) i wtedy uruchomic, pyta sie gdzies umiescic profil, a dalej juz sobie kazdy poradzi:)
Nazgul20
Zrobiłem paczkę k.portable

Przydaje sie gdy na komputerze jest już zainstalowany konnekt, ponieważ backupuje wpisy w rejestrze i odtwarza je po wyłaczeniu konnekta. Przy okazji usuwa logi.

Czekam na propozycje usprawnień i błędy do naprawienia

k.portable.rar
saCOOL
Z profilu usuwać obrazki, z folderu konnekta usuwać logi (oszczędność miejsca), skopiować katalog K gdziekolwiek i działać sobie do woli biggrin.gif. Ja tak backup robię już od 1.5 roku. Od roku nie mam zainstalowanego K na kompie, po prostu skopiowany katalog sobie jest i tyle :>.
Nazgul20
Ja tez konnekta nie mam zainstalowanego. Ale konnekt ustawia pewne rzeczy w rejestrze dlatego do v. portable dodałem skrypt, który eksportuje odpowiednią gałąź rejestru, a po wyłączeniu konnekta ją przywraca
Mateu5z
Unexpected end of archive :/ Spakuj jeszcze raz. Poza tym, programy antywirusowe mają skłonności do blokowania skryptów vb i bat :]
Nazgul20
Witam,

Przepraszam bardzo za to, że plik zniknął z serwera, niestety nawet tego nie zauważyłem.

Umieściłem go ponownie:

http://nazgul.pl/-/k.portable.zip

Uruchamia się przez skrót konnekt.portable

Pozdrawiam,
Dawid
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.