Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Protokół GG NIElegalny
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
Tomi323
Witam!

Informuję, że od 15 maja wtyczka do konnekta, która umożliwia rozmowy z siecią GG jest NIElegalna sad.gif

Więcej szczegółów: http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=3989 wacko.gif
zhvir
ależ wtyczka jest jak najbardziej legalna :) natomiast z tego masła maślanego które jest w regulaminie można wyczytać, że to użytkownik jest odpowiedzialny za to za pomocą jakiego komunikatora się łączy z gg... można jeszcze się bardziej pośmiać czytając że użytkownik oryginalnego gg nie ma prawa komunikować się z użytkownikiem innego komunikatora... <lol> muahahaha a skąd taki troll ma wiedzieć że gada z kimś korzystającym z jakiegoś klona lub multikomunikatora... <rotfl> buahahaha <pokłada się ze smiechu> Z tego regulaminu wynika że każdy w Polsce złamał, łamie bądź złamie regulamin więc najlepiej jak gadu-gadu od razu usunie konta wszystkim swoim użytkownikom z pożytkiem dla całego informatycznego społeczeństwa
ved
Żenujące!!!
Ale zaraz zaraz? Przecież Prawo nie działa WSTECZ, w związku z tym, jeśli założyłam konto na GG wieki temu, kiedy jeszcze takowego puntu w regulaminie nie było, to powinnam byc (i wszyscy użytkownicy) zwolnieni z odpowiedzialności.

To samo się tyczy konnekta. Przecież nikt nie bedzie przepisywał programów tylko dlatego ze ci debile z GG chcą z ludzi zrobic idiotów.
sasquacz
QUOTE(ved @ 16.05.2006 - 15:04) *

kiedy jeszcze takowego puntu w regulaminie nie było


z tego co pamietam, to byl od zawsze
Olórin
Żadna nowość, takie zapisy były w regulaminie od zawsze. Wtyczka sama w sobie jest legalna, nie legalne może być co najwyżej korzystanie z niej. Używamy na własną odpowiedzialność tongue.gif

QUOTE
Ale zaraz zaraz? Przecież Prawo nie działa WSTECZ, w związku z tym, jeśli założyłam konto na GG wieki temu, kiedy jeszcze takowego puntu w regulaminie nie było, to powinnam byc (i wszyscy użytkownicy) zwolnieni z odpowiedzialności.

W regulaminie masz zapis że może sie zawsze zmienić. Jeżeli nowy nie pasuje Tobie, możesz zaprzestać korzystania z usługi. Mniej więcej tak wygląda w polskim prawie.
Akira
No wreszcie czekałem na to tylko:) Jabber rządzi nie ma to tamto jest najlepszym protokołem jaki ten swiat spotkał
Tomi323
QUOTE(Olórin @ 16.05.2006 - 16:25) *

Żadna nowość, takie zapisy były w regulaminie od zawsze. Wtyczka sama w sobie jest legalna, nie legalne może być co najwyżej korzystanie z niej. Używamy na własną odpowiedzialność tongue.gif


Udostępnianie nielegalnych rzeczy/usług jest przestępstwem laugh.gif

Powinno znaleźdź się odpowiednie info na ten temat przy ściąganiu wtyczki tongue.gif

// http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=4421
arkadyjczyk
Ale się przestraszyłem, najwyżej zabiorą mi numer, to założę inny, straszna kara, brr smile.gif
Olórin
QUOTE
Udostępnianie nielegalnych rzeczy/usług jest przestępstwem

Błąd, w polsce można legalnie sprzedawać i kupować nasiona konopi (tych od marichuany). To tak jakbyś chciał zakazać korzystania z samochodów dlatego że na drogach zdarzają się wypadki.
Bączek
Hue hue hue! biggrin.gif - tyle na to wszystko powiem laugh.gif
zhvir
wielkie mi halo... zabiorą mi numer gg jesli w ogóle potrafią udowodnić, że nie działamy na oryginalnym kliencie gg... a jak jakimś cudem dowiedzą się, że używam konnekta lub jakiegokolwiek z dziesiątków innych klientów to co? Jest jeszcze jabber i dziesiątki innych protokołów... gg samo sobie podłoży świnie jeśli zaczną rygorystycznie podchodzić do tego punktu regulaminu... nie potrzebuje gg bo mam jabbera, tlena i msna. Strata numeru gg nie jest dla mnie czymś po czym będę płakał :)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.