Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Emotikony
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
MrCezar
Hmmm, z tego co prubowałem u siebie jeśli dodam sobie jakąś emotkę, ktorej ktos nie ma u siebie uzywajac np gadu-gadu to u niego wyswietli sie tylko napis zamaist obrazka (dokladniej jesli dodam u siebie emotke <super> to u mnie pojawi sie obrazek a u kogos pojawi sie napis <super>). Z tego co mi wiadomo to chociazby w Kadu (Linux) jest jakos zrobione, ze emotka wysylana jest jako obrazek do tego kogos wink.gif Jesli da sie to jakos zrobic na obecnym etapie to prosze o pomoc, ale sadze ze to propozycja na przyszlosc biggrin.gif
beosia
na obecnym etapie dość proste do zrobienia, ale chyba nie ma takiej potrzeby, żeby wszystkie emoty były wysyłane jako obrazki
proponowane było kiedyś dodanie jako opcji możliwości wysyłania emoty jako obrazka poprzez menu kontekstowe w oknie emotikonek... ale chyba nikomu nie chce się zadziałać lub nie można ze względu na brak źródeł kieview (?)
KoSiarzPL
A jak ty chcesz sprawdzać czy rozmówca nie ma emotki do znacznika <super>? Jeśli by miało wysyłać wszystkie emoty to posiadanie własnych stylów by nie miało sensu bo i tak wyświetlały by się emoty osoby która je wysyła.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.