Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: ERA OMNIX
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
GieSu
czy Tylko ja mam problem czy inni tez? odnosnie tego ze nie moge wyslac esemesow z tej bramki czy to podstawowej czy ery omnix ... ciagle pisze \problem z logowaniem.. \ a probowalem zmieniac login na sam numer i z 48 i z +48.. i Ciagle to samo.. a z innego programu wysyla.. tylko z Konnekt'a /haslo wpisane jest dobre smile.gif tez sprawdzalem
shw
QUOTE(GieSu)
czy Tylko ja mam problem czy inni tez? odnosnie tego ze nie moge wyslac esemesow z tej bramki czy to podstawowej czy ery omnix ...

chyba tylko ty, bo mi dziala (i hao, skoro napisal skrypty pewnie tez smile.gif)
QUOTE(GieSu)
ciagle pisze \problem z logowaniem.. \

sorry, ze sie czepiam, ale nie 'pisze', a 'jest napisane' tongue.gif
QUOTE(GieSu)
a probowalem zmieniac login na sam numer i z 48 i z +48.. i Ciagle to samo.. a z innego programu wysyla.. tylko z Konnekt'a        /haslo wpisane jest dobre smile.gif tez sprawdzalem

login powinien byc z 48. nie mam pojecia co sie moglo porobic, ze nie dziala... u mnie szybciutko zasuwaja smsiki
GieSu
Co do tego :Pisze: a :jest Napisane: to zależy jak to używasz w jakim kontekście smile.gif)) sprawdz może lepiej w słowniku?smile.gif) a co do ery omnix to nie dziala.. i nie wiem dlaczego.. a przeciez w konfiguracji nie ma co zle ustawic ... wiec co jest nie tak?
shw
chyba ani ty nie piszesz, ani konnekt nie jest osoba, zeby pisac, wiec jest napisane - nie musze sprawdzac w slowniku tongue.gif
co do ery - no wlasnie dziwne... a sprobuj przeinstalowac konnekta, wywal skrypt ery i wwal ery omnix...
GieSu
a moze cos takiego pomoze? konnekt byl nawet na nowo instalowany i nic nie dalo

CODE
* MessageQueue - inQ=1 , reqNet=-1 , reqType=-1
SMS::ERAO[test].info = Łączę...
SMS::ERAO[test].info = Loguję...
SMS::ERAO[test].info = Pobieram stronę logowania...
--- msg.dtb saved ---
* BT Próbuję połączyć...
* BT Logowanie...
* BT Wysyłam...
SMS::ERAO[test].ERROR = Problem z logowaniem
Thread Safe Switch ! W
ThreadSafe Recaller plugID=0x0 msg_id=104
* BT Serwer zwrócił []
!!! [BT] Wystąpił błąd [5]! !!!
hao
Upewnij się że wpisujesz login dla prawidłowej bramki i że masz w explorerze włączone ciasteczka... Nic innego ni eprzychodzi mi nietsety do głowy
GieSu
:-))) Dzieki Hao smile.gif nie wiedzialem w sumie ze takie znaczenie bedzie mial Internet Explorer smile.gif zupelnie o nim zapomnialem bo opery uzywam przewaznie smile.gif a tam mialem proxy w IE ustawione smile.gif) przywrocilem Ustawienia i działa smile.gif) Pozdrawiam
Flind
kurcze ja w ogole nie moge zkumac tego wszystkiego

to znaczy ze jesli ja jestem w idei telefon to nie moge sie zarejestrowac na bramke podstawowa i chodzby nie wiem jak bym sie starał juz smsa na ere z neta nie wysle??

a ta jeszcze tam bylo ze na zwykła bramke era omnix moze sie zarejestrowac uzytkownik dowolnej sieci. no wiec wysyłam tego przekletego smsa HASLO na numer 6677 i nie chce mi w ogole ztelefonu wyslac.

Jak to wszystko działa ??
Sija
Jeżeli zapomniałeś lub jeszcze nie posiadasz hasła, możesz je wygenerować wysyłając ze swojego telefonu SMS o treści HASLO pod numer:
6677 - dla abonentów sieci Era,
+48 604 11 66 77 - dla abonentów sieci Plus GSM, IDEA, a także dla abonentów innych sieci GSM, w których można wysyłać SMS do sieci Era i otrzymywać SMS z sieci Era.
misiu98
Ja z kolei mam inny problem. SMS'y wysyłają się bez problemu i bardzo ładnie, natomiast któryś plik ze skryptu wywala mi Konnekt'a. Program zwiesza się w momencie zamykania sad.gif
Flind
a to to mi tez wywala konnekta przy wyąlczaniu go juz od jakis dwuch wersji wstecz.



QUOTE
dla abonentów sieci Plus GSM, IDEA, a także dla abonentów innych sieci GSM, w których można wysyłać SMS do sieci Era i otrzymywać SMS z sieci Era.

to ja umie czytac ale moje pytanbie własnie byo czemu nie moge wysłąc tego smsa
shw
najpierw piszesz, ze wysylales pod 6677, a teraz, ze pod ten numer.
numer dla nie-erowiczow jest inny. jestem w plusie, wysylalem i ladnie doszlo. tyle, ze musialem 2 razy, bo przy 3 zlym logowaniu kasuje ci haslo.
aha - ja mam taki problem z bramka ery (www, a nie z konnekta - z konnekta ladnie dziala).
najpierw musialem wybrac logowanie, potem po zalogowaniu bramki, potem bramke i wtedy dzialalo. jezeli robilem to w innej kolejnosci, nie chcialo mnie zalogowac... [przez to te 3 nieudane proby logowania]
undying
QUOTE
natomiast któryś plik ze skryptu wywala mi Konnekt'a. Program zwiesza się w momencie zamykania


no wlasnie mam to samo... albo konnekt wykonal nieprawidlowa operacje albo wystapil krytyczny wyjatek windows (czy jak sie to tam nazywa) i nalezy ponownie uruchomic komputer (yeah bluescreen rzadzi).... dziwna sprawa...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.