Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: KMigacz plus
Konnekt | Forum > Developerzy > Tworzenie wtyczek
ziel1na
Jest to dosc osobista prosba i to w zasadzie do Olórina jako autora wtyczki KMigacz.
Uzywalem dosc dlugo tej wtyczki na stacjonarnym kompie i dzieki niej nie uzwam wcale powiadomiania dzwiekiem o nowych wiadomosciach lecz mialem wrazenie ze troche zamula system gdy miga.. (gdy mialem odpalona np. jakas gre to odczuwalem spadek wydajnosci - tak mi sie przynajmniej wydawalo) ale nie o tym chcialem pisac.
Mam obecnie laptopa firmy ASUS i ma on dodatkowa lampke oznaczajaca nowego maila.
Wszystko na ten temat jest w tym topicu (wraz z kodem i exe'kiem) lecz niestety nie czuje sie na silach zeby odpowiednio zmienic ta wtyczke zeby zapalala (zamiast migac) ta diode gdy jakas wiadomosc sie pojawi. Chyba ze ktos inny wiedzialby jak to zrobic ;]
Ja nieczuje sie na silach zeby cos takiego napisac ;/
Bylbym bardzo wdzieczny i mam nadzieje ze znajdzie sie wiecej uzytkownikow, ktorzy by to wykorzystali.
Dla jej autora sadze ze jest to zaledwie moment roboty w zmienianiu z migajacego ScrLk na ta diode.
Jesli nie to trudno. Ale byloby fajnie smile.gif
exe+kod

pozdrawiam
ziel1na
ziel1na
ok nvm... :|
KoSiarzPL
Jeśli to jest osobista (prywatna) wiadomość do kogoś, to masz taki przycisk "PM", który po polsku znaczy "prywatna wiadomość".
Jeśli jednak się pomyliłeś i chciałeś zaproponować zmiane w tej wtyczce to jest dział "propozycje".
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.