Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Pozno dochodzące wiadomosci
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Arlathan
kilka razy mi sie zdarzylo, ze uruchomilem Konnekta, i siedzi sobie uruchomiony jakis czas, nie prowadze rozmow. a w pewnym momencie wyskakuje mi kilka okienek z rozmowami, ktorych nie odebralem bo mialem go wylaczonego...

mozna temu zaradzic ze strony uzytkownika?
gilek
ty sie ciesz że do ciebie w ogóle dochodzą... u mnie jak włączam konnekta to wyskakuje błąd...
Arlathan
gdybys go opisał, to bysmy ci pomogli
gilek
heh... za dużo nie pamiętam... ale wiem, że wyskoczyło tamto okno w które trzeba wpisać co się zrobiło, że taki błąd wywaliło...
Matzec
Skasuj lub zmień nazwę kbot.dll, powinno pomóc.
gilek
mam zmienić nazwe pliku który jest wtyką??
Arlathan
ej, a co z moim problemem ? wink.gif

inny byl temat topicu tongue.gif biggrin.gif biggrin.gif
Matzec
Tak, tu chodzi o wyłączenie K.Bota. Możliwe, że jak raz uruchomisz Konnekta bez Bota, a potem znów go (Bota) włączysz, to wszystko będzie działało. Ja tak miałem.
clisthert
zaraz kbot.dll tak ale jak włacze Konnekta do nie dostaje informacji podczas których konnekt by wyłaczonych a znie mam takiej wtyczki?? sorry ale moze cos przeoczyłem ??? bo go nie mam wiec tłumaczyło by tto czemy nie dostaje...
And co teraz sie spytam ?? smile.gif biggrin.gif
cRoMo
U mnie rowniez czesto sie zdarza, ze podczas normalnej pracy z Konnektem polaczonym z GG od dluzszego czasu nagle dostaje jakies wiadomosci z wczoraj badz kilku godzin wczesniej. Wydawalo mi sie, ze to wina serwerow GG, ale nie wpadlem, ze moze przyczyna jest K.Bot
Matzec
Sorry za bałagan, ale ja odpowiadałem gilkowi.
Arlathan
piszecie ze rozwiązaniem moze byc wylaczenia kbota, tylko kwestia jest taka ze ja go nie uzywam w ogóle..
Ludwik
Moi znajomi ze zwykłego gg skarża się na dokładnie to samo. Więc to na 100% wina serwerów gg.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.