Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wlasne statusy/opisy
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
crazybiker
Gdzie moge znalezc w katalogu konnekta wlasne opisy/statusy azeby moc je zapisywac tudziez zrobic backup? Pzdr.
jiobel.
Bo przecież FAQ nikomu nie jest potrzebne…
http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=3881
didos
a ja mma pytanie takze co do statusu jak zrobic takcie cos jak na GG czyli wpisujesz na gg status recznie i dajesz niedostepny i wylaczasz gg , a jak wyglada kwesita w konekt? jak cos takiego zrobic ?
Lwiczek
Hmm... ja tam po wyłączeniu konnekta mam zawsze status taki jak ostatnio ustawiony... ergo - nie trzeba dawać się ręcznie na niedostępny...
didos
bo w menu jest opcja ktora wylaczylem a mianowicie cos takiego ze przy zmiania statusu opis znika czyli tak jak ma byc , standardowo to jest wyłączone , trzeba recznie zmienic no ale chcialbym zostawic opis na niedostepnym statusie jak to zrobic ?

// Cytat wyciąłem - prosimy nie cytować całego ostatniego posta w temacie.
zhvir
mi opisy zawsze na niedostępnym zostają i nawet nie wiem gdzie jest opcja zeby nie zostawały :>
Lwiczek
Szczerze, tez nie rzucila mi sie w oczy takowa opcja... wink.gif
zimaq
Podejrzewam, że:
Ustawienia > Użytkownik > Opisy statusów

[x] Czyść opis ręczny po zmianie statusu

ale też w sumie nie wiem wink.gif
zhvir
no więc pierwszą radą jest odznaczyć tę opcję -> Czyść opis ręczny po zmianie statusu

druga rada jest taka żeby jak najszybciej odzwyczaić się od dziwactw gadu-gadu bo to że coś w nim jest zrobione tak jak jest nie znaczy że jest to najlepsze rozwiązanie... laugh.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.