Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kPlan
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
kupseklej
Nie czpeiac się do nazwy bo nie mogłem nic wymyslic.

Jestem tutaj nowy ale nie zauwazyłem pomysłu na bardzo pomocną wtyczke a mianowicie chodzi mi tu o plan lekcji. Można by wpisac dokładny plan lekcji na kazdy dzien od której do której godziny jest jesli ustawimy to dostajemy przypomnienie że trzeba ics do szkoły. Dodatkowo w jakims barze mołgło by byc wyswietlane jaka jest teraz lekcja i ile do jej końca(ewentualnie przerwa między lekcjami) przydało by sie to szczególnie tym co nie chodzą na wszystkie zajecia rolleyes.gif . Dodatkowo mogło by byc zsynchronizowane z kaway.
Olórin
Może niech lepiej K chodzi za nas do szkoły ;]
jiobel.
QUOTE(kupseklej @ 22.05.2006 - 17:55) *
Dodatkowo w jakims barze mołgło by byc wyswietlane jaka jest teraz lekcja

Ale nie sprecyzowałeś w którym barze. Przecież teraz jest ich zatrzęsienie (i tak przy okazji – modniej się je teraz nazywa puby).
dulek000
kupseklej: Powiadomienie o rozpoczęciu zajęć można kTerminarzem zrobić.
Olórin: A toster kiedy będzie? wink.gif
lhs
To jeszcze kTV przy okazji - coby barman wiedział, który kanał puszczać...
kupseklej
jestem nowy tutja i nie wiedziałem że jak ktos jakis pomysł zapoda to zostaje wysmiany no ale cóż

ps.a przy okazji kterminarz dodaje jedną godzine do przodu jak się cos ddoaje
lhs
Nikt cie nie wyśmiewa - po prostu wesołe chłopaki jesteśmy i lubimy, jak się nam nastrój poprawia smile.gif
ved
Wlasnie - my tu jestesmy wszyscy nienormalni:)))
Nie obrazac sie:P
Faktycznie juz tyle pomyslow jest, ze niedlugo faktycznie Konnekt bedzie za nas toster wlaczal i w ogole sniadanie do lozka przynosil:P smile.gif)))

Ale swoja droga - moznaby KTerminarz podrasowac o takowa funkcje jak "rozklad jazdy" - niekoniecznie plan lekcji ale cos na wzor planu dnia - zeby sobie zajecia wpisywac(cos na zasadzie tabelki, a nie tak jak jest teraz)
No i fajnie by bylo gdyby dzialal nie tylko gdy K jest wlaczony (ale o tym juz w watku o Kterminarz jest:)
keeveek
rozkład jazdy by mi się przydał, wpisałbym sobie np autobusy tongue.gif
Akira
To checky i nawet nie musisz wpisywać;)
Andrzej1307
ehh, mozecie przstac juz z tym tosterem? to juz nie jest smieszne dry.gif

mi tez by sie przydal rozklad jazdy i plan lekcji, dokladnie w takiej formie o jakiej napisal kupseklej. Zreszta, po co ja to mowie jak i tak tego nikt nie zrobi, nie? Po co sie starac i wymyslac nowosci tongue.gif
keeveek
taka wtyczka byłaby przydatna i lepsza od checky z takiego względu że moglaby wyświetlać info w notify w stylu
"właśnie odjeżdża Twój autobus.."
ved
Juz to widze...
"Za 10 minut masz zajecia! Rusz d... bo sie spoznisz!"

jeszcze do tego porazanie pradem w celach zachecajacych...

QUOTE
po co ja to mowie jak i tak tego nikt nie zrobi, nie?

Jak ktos z darem pisania wtyczek stwierdzi ze przydatne, to pewno zrobi:)
My mozemy tylko chciec.
Andrzej1307
no wlasnie, wiec nie krytykuj ludzi za to, ze cos chca bo tym samym podkreslasz to, ze tego nie bedzie :]

zgodze sie z keevekiem, fajne by to było smile.gif ("za 5 minut konczy sie lekcja x")
joj_sport
a jak przy pomocy Checky mozna niby zrobic rozklad jazdy z K ? na stronie http://www.mzk.zamosc.pl/roz/linie.htm sa przykladowo 3 linie, ktore przydaly by mi sie... ktos ma jakos praktyke w php czy jakis pomysl na ten rozklad ?
boogi77
No dobra, ale po co tym wtyczkom wogóle konnekt do działania :/
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.