tak, po exportowaniu czegoś tam jak nie było miejsca na dysku i potem restarcie programu (i problemach z uszkodzonym profilem), zauważyłem że dokowanie nie działa. dlaczego tak uważam ? mniejsza o ukrywanie i przeźroczystość (którą nie wiem po co można tam też ustawiać, skoro nadrzędnie działa ona ustawiona gdzie indziej), bo niby są to opcje dublowane i nigdy nie jestem pewny czy działa to tu czy gdzie indziej, ale 'odstęp od brzegu' nie działa na pewno. dokowanie: włączone, pływające nad pulpitem, 'rozciągam' i 'przyciągam' okno (opcje niżej)...wersja ? najświeższa. próbowałem eksportować ustawienia i je ładować spowrotem w celu 'oczyszczenia' (Bóg wie czego), ale odstępu nie ma nadal. win xp pro sp2. co by jeszcze...nie wiem. no i okno programu nie pokazuje się, choćbym nie wiem jak długo mysze trzymał przy prawej krawędzi. a przecież ma się pojawiać 'natychmiast'. no, to tyle, może ktoś mi pomoże. dobranoc smile.gif.

[EDIT]

jeszcze jedno. nagle osoba którą mam na liście, odzywa się, i okazuje się że musiała podawać hasło 0_0 (bo filtr antyspamowy). czy powinienem profil założyć od nowa ? co z nim jest nie tak...może jakiś trik wystarczy ? a jak mam to zrobić ? jak przebiega bezpieczna (bezstratna) procedura resetu profilu ?

[EDIT2]

czy usterka może się przechować w zapisanych ustawieniach ?