Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: nie działa centralka konnekta
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
_menic_
Nie wiem co jest ale od jakiegoś czasu nie działa mi wogole cenralka glowna konnekta. Do tej pory mi to nie przeszkadzalo ale teraz zaczelo. Wyskakuje mi blad taki jak na screenie. Przeszukałem forum ale nie znalazłem odpowiedzi. Co jest nie tak??

Załączniki

_menic_
Hmmm... Czyli nikt nie zna rozwiazania tego problemu? IMHO coś niedobrego zaczyna sie dziać z konnektem.............. sad.gif
zhvir
sprawdź czy używając np internet explorera nie włączyłeś trybu offline
_menic_
IE użyłem tylko raz do sciągnięcia ff wink.gif
Ale na wszelki wypadek sprawdziłem nie było offline
Olórin
Wyczyść cache IE, centralka działa i ma się dobrze.
DrLastContaQt
U mnie dokladnie ten sam problem i tu juz od dluzszego czasu...
_menic_
no tak wiec nie jestem osamotniony w tym problemie.... Zna ktoś lekarstwo, szczegolnie ze jest nowa aktualizacja na centralce....
Lanooz
Jak widzę, niektórzy też maja z tym problem. W tym ja.

Tutaj już był ten temat.
http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=8131&hl=
Proponowałabym zablokować ten i pisać tam, tak to będzie większa szansa, że problem zostanie rozwiązany i wszyscy sie o tym dowiedzą.

Wyczyściłam cookiesy, offline w ogóle nie było włączone, pliki tymczasowe. Ale nic sie nie zmieniło.
DrLastContaQt
U mnie tez wyzej wymieione operacje nie przyniosly zadnego efektu...
Lanooz
Szkoda tylko, że nikt rozwiązania nie ma....
Lanooz
Pozbyłam się problemu. Co prawda w niezbyt wygodny sposób.
Wcześniej próbowałam re-instalować [tuzin razy]. Instalowałam pełną paczkę jak i mini paczkę. Po czym importowałam do profilu dawne ustawienia (expimp). Pobierałam od znajomych pliki od kupdate. Włączalam i wyłączałam wtyczki sprawdzając czy któraś nie jest winna. Wszystko co się dało.
Aż zauważyłam pewnego dnia, że w nowym profilu bez załadowanych ustawień expimp, można aktualizować (hurray!). Wygląda na to, ze coś w dawnych ustawieniach sknociłam. Toteż zaczęłam tworzyć/budować/ustawiać nowy profil. Nieco żmudna robota -przetwarzanie tego od nowa. Ale no cóż..poświecenie smile.gif
Ja się i tak cieszę, ze to nie wina całego komputera..tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.