Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Naklejki.....
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
Olórin
są już koszulki, firmowy wygaszacz ekranu też będzie[chyba], może pomyślimy o....naklejkach smile.gif
najlepiej by było gdyby torn udostępnił nam logo konnekta[and sth a'la splash] w dość dużych rozmiarach, wtedy każdy mógł by zrobić sobie naklejki[i nietylko] na zeszyty, rower itd.....

macie może jeszcze jakieś pomysły na zastosowanie loga konnekta?
shw
ja bym sobie chetnie logo konnekta ladnie walnol w dolnym rogu monita blisko powera smile.gif
torn
Pomyślimy, pomyślimy... ;)
dan
Może propagowanie konnekta w bardziej "undergroundowy" sposób? Tzn. niewielkie naklejki z hasłem propagandowym, logo i adresem strony konnekta rozklejane w środkach komunikacji miejskiej. Coś ala vlepki 8)
torn
hmm... często widuję vlepki w autobusach z jakimiś adresami, ale nigdy jeszcze nie wszedłem na taką stronę... po prostu zapominam o tym jak już dotrę do domu ;)
Olórin
AFAIK reklamy w tv ogląda tylko 4% widzów reszta zmienia kanał, itp........takie reklamy mają małą skuteczność
miluti
Niegłupi pomysł z tymi naklejkami... komunikator który ma koszulki, naklejki i wierne grono użytkowników to już potęga biggrin.gif

PS. Jeszcze tylko emoty i zacznę reklamować Konnekta na naszej stronie firmowej i swojej prywatnej hehe :wink:
Olórin
generalnie niema co nastawiać się na masową produkcje na jakiejs tam stronie naklejki.pl[o ile taka wogóle jest] tylko udostępnić jak już pisałem logo Konnekt'a w większych rozmiarach niż to na stronie, tak aby każdy mógł sobie zrobić naklejkę, w odpowiednich wymiarach :]

jak już(czyt. o ile) dostanę to logo konnekta w wysokiej rozdzielczosci to bede zdzieral obecne naklejki z roweru :]

jeszcze chlapne je na klaser na płytki :]
nix
a ja nakleje sobie wielkie logo konnekta na srodku ekranu :P
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.