Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Dziwny problem z opisami
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
lukaszgl
Dla mnie to troche dziwne, może ktoś wie co może stanowić problem.

Stworzyłem sobie oddzielną grupe dla skrytów z checkiego, wszystko było ok gdy było ich mało.
Gdy uzbierało mi się ich troche zauważyłem dziwną rzecz.
Otóż przy zmniejszeniu wysokości okna z kontaktami pojawia mi się tym samym dodatkowy scroll w poziomie
a w opisach po "..." na końcu pojawiają sie czarne kwardaty.
Próbowałem różnych ustawień, niestety nie moge ich usunąć (pewnie za mała wiedza na ten temat).
Pozostaje mi jedynie zwiększanie wysokości okna głównego do momentu gdy wszystkie kontakty (checky - bo tylko przy tych się to dzieje) mieszczą się w nim. Wszystko widac na załączonym screenie.

Pomoże ktoś rozwiązać ten problem ?

Załączniki

dulek000
To nie wina Tłoka?
lukaszgl
W sumie nie sprawdzałem czy bez żadnego tła też występuje ten problem.

Natomiast moge powiedzieć tylko tyle że updatowałem wczoraj Tłoka z centralki i nic nie pomogło.
keeveek
bo w tłoKu jeszcze ten błąd nie został poprawiony
lukaszgl
Z wyłączonym całkowicie Tłokiem sprawa przedstawia się troszeczke inaczej.
Pojawia się wyżej wspomniany przez mnie poprzeczny scroll, jednak czarne kwadratu zniknęły.

Może więc wina nie leży jedynie po stronie Tłoka ?
Spass
Jak wyłączysz wtyczkę SprzątaczKa, to poziomy pasek zniknie. Błąd znany od bardzo dawna.
lukaszgl
Dzięki, będe musiał jakoś z tym żyć ponieważ obie wtyczki przypadły mi do gustu.
Mam nadzieje że w niedalekiej przyszłości ten problem też zostanie rozwiązany wink.gif
dulek000
Problem sprzątaczki raczej nie. Chyba, że w 0.7 - tam ma być nowa kontrolka listy kontaktów.
keeveek
<na dźwięk liczby 0.7 wybucha spazmatycznym śmiechem>

lukaszgl: ten błąd nie wydaje mi się być na tyle poważnym by go poprawiać w pierwszej kolejności.
lukaszgl
keeveek zdaje sobie z tego sprawe, ale jestem optymistą i dlatego właśnie napisałem "mam nadzieje"

Cypher/Cris
Czarne kwadraty znikają też kiedy przy odpowiednich wielkościach okienka. Porostu trzeba zmienić rozmiar okienka na mniejszy to znika wtedy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.