Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Techno nie takie złe jak się wydaje
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
nazgul

Nie tylko Love Parade jest dobre, ale też muzyka tzw. przeze mnie zakonna (Gregorian,Era ,E Nomine)też jest dobra. A techno zależy, które, bo są kawałki też takie, w których temat utworu się cały czas zmienia i nie leci w kółko ta sama melodia. Posłuchajcie, a usłyszycie ta melodia nie jest zła. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif :shock: :shock:
Ludwik
Hyde Park Hyde Parkiem, ale pisz w istniejącym temacie i nie wysyłaj tego samego posta dwa razy, ok? :roll:
starly
I po co znowu zaczynać bezsensowną dyskusję o tehno? Zrozumialam ze kazdy ma inny gust muzyczny i woli inny rodzaj muzyki.Więc czemu ty chcesz nasile nas przekonać do tehno???
Olórin
mnie do tego badziewia nieprzekonacie tongue.gif
werw0e
hard rock rlz!

[dopisane]
wszyscy to wiemy więc nie kłućmy się jaka muza jest rlz ;]]] tongue.gif
Ludwik
disco polo rlz!













laugh.gif
starly
oki dajmy spokuj tehniakom a oni przestaną wymyslac takie smieszne tematy? Co wy na to?
Olórin
Ja nominuję ten temat do....kosza tongue.gif
torn
odczepcie się od techno! grrr! ja tam szanuję jakieś hard-rock'i, hip-hopy i inne takie, ale house i drum&bass to jest najlepsza muza jaką stworzył człowiek.
Lukas77
Ja jeszcze, zanim wyrzucicie to do kosza, chciałem pozdrowić fanów szeroko pojętego Rocka i oznajmić, że również nie lubię techno... Z tym że podobnie jak w muzyce rockowej tak i w techno można spotkać 300 zespołów/wykonawców którzy tworzą chłam (Jakieś Linkin Parki, Limp Bizkity i inne nowofalowe pseudorockowe hybrydy), a jest/była garść dobrych kapel, które tworzą/ły dobrą głęboką muzykę... Nie słucham techno i nie wiem czy tak jest, ale opieram się na domysłach, że może tak być.

Guns N' Roses Rlz
torn
no jasne, jak ktoś ocenia muzykę po tym co widzi na vivie i mtv to niedziwne że można się zniechęcić... do wszystkiego.
Arlathan
heh, jak na jakiejs polskiej telewizji muzycznej zoabczylem piosenke TEDEgo, cos tam "joł joł" to sie nie dosc ze zniechecilem do polskiego HH to jeszcze do tych polskich viv i mtv... aby taki chłam pokazywać
starly
juz dajcie spokój techno technem, rock rockiem kazdy woli co innego, dla techniakow te bebnienia mają jakis przekaz, ja osobiscie wole psychodelicznego rocka i dla mnie jest the best ale dla kogos o innej orientacji muzycznej moze to byc zwykle miałczenie wycie i tego typu komentarze. A wiec kazdy slucha czego chce i nie nalezy w ten sposob komentować.
Ludwik
Ja kiedyś miałem jazdę na rosyjski hip-hop (jakieś 2 miesiące laugh.gif ), a teraz słucham wszystkiego po trochu oprócz disco-polo i większości polskiego hh.
starly
o to chodzi sluchaj to co slubisz i nie krytykuj innych
Olórin
QUOTE(starly)
o to chodzi sluchaj to co slubisz i nie krytykuj innych

Masz tutaj rację!! ja generalnie krytykuje jak już to konkretny rodzaj muzyki smile.gif a nie osobę która danego gatunku słucha :)choć czasami nasuwa się pytanie "Jak ty możesz tego słuchać?"

BTW, wydaje mi się czy w społeczeństwie jest przekonanie negatywne w stronę metalu bo niektórzy twierdzą że to jest jakieś satanistyczne[take zespoły też są, ale niemożna uogólniać]

Generalnie często jest tak że ktoś usłyszy pojedynczy(albo co gorsza po 15 sekundach wyłącza) kawałek i odrazu odrzuca dany zespół, płytę czy nawet gatunek sad.gif
torn
QUOTE(Olórin)
Generalnie często jest tak że ktoś usłyszy pojedynczy(albo co gorsza po 15 sekundach wyłącza) kawałek i odrazu odrzuca dany zespół, płytę czy nawet gatunek :(
True. Jak mi się te 15 sekund nie spodoba to bye! :]
case
hEh ... to ja wszyskich czarnuchow zapraszam na rap4u biggrin.gif

niestety "joł joł", TEDE'go, ani innego polskiego dresiarskiego g****a tam nie znajdziecie :wink: 8)
cRoMo
Proponuje sciagnac ten (ftp://kuffdam:muppet@213.141.78.3/kuffdam/01_tiesto-live_at_radio_538_dance_department-sat-06-01-2003-twclive-djmixes2k.com.mp3) secik, ~80MB. Jesli nie spodoba Ci sie poczatek, zapewniam, przesluchaj do konca, zmienisz zdanie. Zmienisz zdanie o powszechnie pojetej muzyce elektronicznej. Celowo nie nazwalem tego muzyka techno, bo wbrew ocenie wiekszosci z Was, to wcale nie jest techno. Muzyka elektroniczna ma bardzo wiele ambitnych podgatunkow, dalece, bardzo DALECE odbiegajacych od tego, co prezentuje Wam VIVA, MTV czy inne MANIECZKI. Uwierzcie, chac czy nie chac, to jest sztuka i naprawde ciezko to zrozumiec, ale byc moze Wam sie uda.

Z mojej strony moge jedynie powiedziec, ze powinniscie zalozyc sluchawki na uszy, miec zapewniona wolna godzine, kiedy nikt Wam nie bedzie przeszkadzal (to naprwde, naprawde !!! wazne) i nie patrzec na nic, na niczym sie nie dekoncentrowac. Po prostu lezec i sluchac. Jesli tak zrobicie, uwierzycie... w co? w potege muzyki i w potege (nistety) komercji , ktora tak Was zwodzila do tej pory:/

PS. Nie jestem wrogiem innych rodzajow muzyki, lubie sluchac dobrej muzyki innych gatunkow... podejdzcie do tematu z nowa swiezoscia, a to dopiero tylko ulamek tworczosci artystow elektronicznych...

PS2. To, co slyszycie, to Uplifting Trance, muzyka, ktora zaprowadzi Was w niesamowite sfery otchlanii refleksyjno-uczuciowych....
Ludwik
QUOTE(cRoMo)
Proponuje sciagnac ten (ftp://kuffdam:muppet@213.141.78.3/kuffdam/01_tiesto-live_at_radio_538_dance_department-sat-06-01-2003-twclive-djmixes2k.com.mp3) secik, ~80MB.

Nie działa :|
Może ftp://kuffdam:muppet@213.141.78.3/kuffdam...003-twclive.mp3 ?
cRoMo
QUOTE(Ludwik)
Nie działa :|

Rzeczywiscie, chociaz link wciaz "rezyduje" na stronce. Powinien zadzialac wkrotce biggrin.gif, chyba, ze nastepuje podmiana pliku, na co wskazuje komunikat bledu 505 :/.
QUOTE
Może...

Niet, ma byc tak, jak podalem smile.gif
starly
Dla mnie muzyka ma być muzyką a nie zlepkiem komputerowych dżwięków, a co do muzyki rockowej czy metalowej jest uwazana za satanistyczną, ale coz stereotypy nadal rządzą...
Ludwik
QUOTE(starly)
Dla mnie muzyka ma być muzyką a nie zlepkiem komputerowych dżwięków, a co do muzyki rockowej czy metalowej jest uwazana za satanistyczną, ale coz stereotypy nadal rządzą...

Heh. Równie dobrze można powiedzieć "dla mnie muzyka ma być muzyką, a nie zlepkiem dźwięków wydawanych przez jakieś przedmioty".
torn
QUOTE(starly)
Dla mnie muzyka ma być muzyką a nie zlepkiem komputerowych dżwięków, a co do muzyki rockowej czy metalowej jest uwazana za satanistyczną, ale coz stereotypy nadal rządzą...
Faktycznie rządzą, nawet w twoim myśleniu: muzyka elektorniczna = komputerowe dźwięki (ile razy ja to słyszałem). A czym tak naprawdę różni się dźwięk wydawany przez gitarę elektryczną (przetworzony przez te wszystkie fuzzery, przestery, wah-wah'y itd, na końcu wzmocniony piecem) od dźwięku z syntezatora (często też analogowego)?
hao
QUOTE
Dla mnie muzyka ma być muzyką a nie zlepkiem komputerowych dżwięków, a co do muzyki rockowej czy metalowej jest uwazana za satanistyczną, ale coz stereotypy nadal rządzą...

Strzelasz gola we własną bramkę...

Dla mnie metal jest nie tyle satanistyczny bo szczerze mówiąc satanizm może mnie co najwyżej bawić, tyle tylko że jak dla mnie jest to muzyka nie do słuchania. Podkreślam - jak dla mnie...

Nie lubię też trance'owych kawałków. Muzyka to tylko kwestia gustu.

Muzyka komercyjna, uwaga, TEŻ JEST MUZYKĄ, często nawet o wiele LEPSZĄ, niż undergroundowe kawałki które co po niektórzy lubią chlubić się że słuchają tak jakby było w tym cokolwiek szczególnego.

Niech każdy sobie słucha tego co lubi i nie próbuje nawracać innych na jedynie słuszną drogę. Chyba że ktoś słucha muzyki na pokaz. To zapraszam.
starly
muzyka jest muzyką , nic wiecej nie powiem bo nie wiem co :wink:
Olórin
Różni ludzie, różne potrzeby....różna muzyka smile.gif
starly
No tak, zgubny wpływ telewizji...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.